Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezhet olyan, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy a férjem csak barátkozik a kolléganőjével?

Figyelt kérdés

A férjem olyan fél éve nagyon jó kapcsolatba került egy kolléganőjével. Először csak napi szinten chateltek. Március óta nem találkoztak, férjem bejár, a nő otthon van home office. De június óta mostmár naponta kétnaponta videóhívásban beszélnek, napi 1-2 órát. Van hogy azért ér haza csak este 8-ra mert 5-7-ig dumáltak. Ő azt mondja, csak egy hullámhosszon vannak és szeretnek beszélgetni, csak barátság.

Ti ezt elhinnétek?


2020. júl. 12. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném el.
2020. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
12%

Munkatársak, kollégák, összezárva napi 8-12 órában. Üssék egymást?

Ha meg ennyire fosol, akkor mond neki, hogy lépjen ki, te meg tartsd el!

2020. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
92%
Én sem hinném.
2020. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:
Nincsenek összezárva, a csaj otthon van. Nem is egy területen dolgoznak. Semmi munkakapcsolat nem indokolt. Csak magánjellegű dolgokról beszélnek
2020. júl. 12. 14:15
 5/73 anonim ***** válasza:
95%

Azt elhittem volna ha melóban mint kollégák beszélgetnek csak.

De, hogy a nő home office ban Vanek emiatt nem találkoznak de mindennapos szinten videochatelnek ez már azért furcsa. Nem kicsit, nagyon furcsa.

Nem hinném el, hogy csak barátság.

2020. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
3%
Mindenki magából indul ki.
2020. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
13%
Mikor üzletkötő voltam egy női munkatársam volt. Napi 8 órákat dolgoztunk együtt vele is, ha kiküldetésben voltunk akkor napokat ültünk ugyanannál a standnál jártunk el várost nézni. Igen emiatt szakítottam meg az akkori kapcsolatom mert elegem lett az állandó alaptalan vádaskodásból és féltékenykedésből. Képzeld ha valakivel eredményesen akarsz együtt dolgozni akkor nem árt ha jóban vagytok.
2020. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mondom. Nem ülnek együtt, nincs munkakapcsolat. Ha nem akarnák, nem kellene egymáshoz szólni. Magánjellegű a beszélgetés. A férjem a raktárban van, a csaj a pénzügyön. Amikor beszélgetnek, nem esik szó munkáról. Munka miatt egymáshoz se kellene szólniuk
2020. júl. 12. 14:24
 9/73 anonim ***** válasza:
9%
Igen elhinném.
2020. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, én felvilágosítalak. Ők nem csak csetelnek, hanem már régóta dugnk is. Ne légy már naív kisgyerek!
2020. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!