Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem munkanapokon elmegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem munkanapokon elmegy a kolléganőjéhez (vagy biciklivel vagy autóval) és együtt mennek dolgozni, illetve haza is kíséri, de fél óránál többet sosem tölt ott. Nem tőle tudom, természetesen, hanem egy barátnőm abban az utcában lakik,?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 14:28
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
A férjem munkanapokon elmegy a kolléganőjéhez (vagy biciklivel vagy autóval) és együtt mennek dolgozni, illetve haza is kíséri, de fél óránál többet sosem tölt ott. Nem tőle tudom, természetesen, hanem egy barátnőm abban az utcában lakik, és a férjem nem ismeri. Létezik hogy csak barátok? Már említettem neki,hogy szerintem el szokott menni hozzá, de tagadja hogy minden nap elmenne, és azt állítja csak barátok, és hogy segít neki, mert most költözött a városba, és egyedül van. Megjegyzem mindig voltak női barátai, de azokról tudtam. Nincsenek titkos telefonbeszélgetések, nincs lehalkított telefon,nem dugdossa a telefonját. A nő nem telefonálgat, nem is írogat. Nem szeretnék árnyékra vetődni, de nem látok tisztán. Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 30. 14:28
 2/33 anonim ***** válasza:
47%
Mi a kérdés?
2020. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%

TÉged szépen madárnak néznek!

Mégis minek dugdossa a telefont, mikor minden egyes nap találkoznak? A megcsaláshoz nem kell telefon.

2020. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Titokban kísérgeti a kolléganőjét a munkába és vissza. Szerinted barátok?
2020. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%

"fél óránál többet sosem tölt ott"

Annyi pont elég is egy gyors menetre.

Csak barátok és segít neki... visszaél a naivitásoddal.

2020. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

A férjemmel egy átlagos aktus 15-20 perc körül van, előjátékkal együtt. Ha erre gondolsz, akkor fél órába simán belefér. Egyébként meg a munkahelyen bőven tudnak annyit beszélgetni és úgy flörtölgetni, hogy ne legyen szükség az online kapcsolattartásra.


Én őszintén szólva nagyon gyanakodnék, mégis minek kell neki így kísérgetnie egy felnőtt nőt? Nekem ez biztos nem férne bele, de lehet csak én vagyok féltékeny házisárkány. A helyedben azért alaposabban utánajárnék a dolognak.

2020. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%
Kerdes, hogy fel ora eleg-e szexre, gyengedsegre, ferfi-no viszonyra. Nehez kerdes. Gyanus, de azert is titkolhatja, mert te ugyis gyanakodnal. En nokent napi felorat elcserelnek inkabb egy orakra ritkabban, ha szeretom lenne. De ha a szexen kivul egyutt toltik a maradek idot ezek szerint, akkor erosen gyanus.
2020. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez sántít egy kicsit.40/F.
2020. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%
8-as vagyok. Ha nem sietnék haza a páromhoz (nyilván annak oka van) vagyis időt szánok egy csajra (most hogy kolléganő az mindegy ebből a szempontból) annak csak az lenne az oka hogy olyat ad számomra amit a párom nem tud. Szex terén rendben vagytok egymással? Nincsenek olyan vágyai a férjednek amik esetleg nem teljesültek? (szex terén)
2020. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
41%

Csak fél órát bírja?

Szegény nőnek legalább van orgazmusa?

2020. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!