Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem munkanapokon elmegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem munkanapokon elmegy a kolléganőjéhez (vagy biciklivel vagy autóval) és együtt mennek dolgozni, illetve haza is kíséri, de fél óránál többet sosem tölt ott. Nem tőle tudom, természetesen, hanem egy barátnőm abban az utcában lakik,?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 14:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
92%
Hát 15 éve vagyok házas de a férjem munkából hozzám siet haza nem pedig más nőket kísérget.Nem is tolerálnám és ő se nekem ha munkából férfiakat kisérgetnék haza.
2020. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem sumákolnának valamit, akkor rég tudnál róla, hogy kísérgeti a barát-barátnőjét.
2020. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
94%
Par het alatt ilyen mely baratsag,hogy allandoan egymassal lognak?Haaaat....
2020. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
94%

43 éves férfi vagyok, 8 éve házas. Vn egy szingli kolleganőm, nagyon csinos, kedves, többször ebédelünk együtt beszélgetve (mondjuk nagyon ritkán kettesben) úgy érzem, egy húron pendülünk. Szingli lennék, tuti ráhajtanék. Ja, és kb. 3-4 háztömbnyire lakunk egymástól. Neki nincsen kocsija, nekem van, de SZÁNDÉKOSAN soha nem ajánlom fel, hogy hazaviszem, nehogy valami félreértés vagy kísértés vagy akármi legyen közöttünk más, mint kollegiális viszony.

És egyébként, még ha mindennap hazavinném, akkor is lehetséges volna kollegiális viszonyt fenntrtani, mert ez még önmagában nem jelent semmit.

De az ördög nem alszik.

2020. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem beleférne minden eleme, nem vagyok gyanakvó, a már benyelt frászokon meg túl vagyok..

A titkolózás viszont piros lap!

Az miféle házasság?

60f

2020. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
24-es köszönöm!
2020. júl. 5. 12:22
 27/33 A kérdező kommentje:
25-ös, köszönöm. Irigyellek, hogy nálatok semmi titkozólás nincs.
2020. júl. 5. 12:23
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

#27, aranyos vagy, de annyira ne irigyelj, már vége, éppen ilyen dolgok miatt. De nem is megcsalás volt a kérdés,csak lehetetlen dolog minden válaszra két percet várni, amíg kisakkozza,mi volna a szerintem helyes válasz.


Megint végiggondolva a helyzetet, megmondanám neki, hogy utcaszerte tudják, hogy van köztük "valami", és neked ciki így megtudni, de tudod.

Tényleg híve vagyok mindenféle barátkozásnak, viszont a nagy IGEN előtt volt még pár szó, arra mondott igent.

2020. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
mi lett veletek?
2021. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Megtöcskölte a kolléganőjét?
2021. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!