Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vág fel a kolléganőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vág fel a kolléganőjével (23) a férjem (48)?

Figyelt kérdés
A minap este küldött sms-t a kolléganője aki kis túlzassal a gyereke lehetne.Este 8 utan kezdtek sms-ezgetni, hogy a céges vacsorára lebetegedett a nő. Erre a férjem ezt közli majd irkálnak. Mikor otthagyta a telefont újra jött a viber,hogy "majd legközelebb hozok sütit ígérem".Aztán mióta van ez a nő, azóta időnként felemlegeti,hogy volt,hogy az én sütijeimet osztogatja neki. De a nő is tapad rá, múltkor az új telefonját a férjemnek ő üzemelte be.Azóta imessage-n is aktivak.És nem nem keverek bele semmit a sütimbe majd,hogy összeszarja magát, pedig jól esne.:) Annyira idegesít.

2017. okt. 13. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj errôl a férjeddel! A kollegiális viszony az a munkaidő és muhely erejéig szól. Ha a "munkát" hazaviszi, az nagyon nem fair dolog!
2017. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Keverj csak bele! :-) És igen, rángasd meg kicsit a férjed, mert ennek nem lesz jó vége.
2017. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Semmilyen kis túlzás nem kell, hogy a férjed gyereke lehessen.
2017. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem igazan lehet errol beszelni, mert elvicceli vagy felhaborodik,hogy én vagyok a feltékeny
2017. okt. 13. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem kis túlzással, sinán a gyereke lehetne. Hát nem lehet erre mot mondani, jogos, hogy zavar, komolyabban kellene erről beszélgetni, és nem hagyni, hogy elviccelje.
2017. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te ismered ahhoz eléggé, hogy el tudd dönteni, hogy vajon mennyire veszi ezt komolyan. Ha nagyon zavar, akkor érdemes őszintén elmondani. De ha a ti kapcsolatotokban nem észlelsz változást, akkor szerintem nem nagyon kell aggódnod.
2017. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Idonkent furcsa
2017. okt. 13. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Kezdj el irogatni a főnökköddel/pasiddal, és várd meg a reakcióját :-D
2017. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jo otlet! Amugy lesz olyan erzesem h nem erdekli:(
2017. okt. 14. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!