Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményeteket kérem! Mit...

Véleményeteket kérem! Mit tegyek? Jún.12-én szültem. Boldogok voltunk. Kiderült hogy az odaadó férjem 2hónapja sms-ezget egy kolléganőjével:lelki problémái voltak és vele meg tudja beszélni.

Figyelt kérdés
Megtudtam hogy 2hetes volt a baba aznap 6-19-ig dolgozott.Majd fél 9 után a akoll.hivta be kell mennie dolgozni.Persze nem csak megkérte a csajt mert egy kis magányra volt szüksége.Pár órát a csajjal volt,kajáltak,aztán egyedül kocsikázott.Elvileg nem történt semmi.Nem tudom mit higyjek!Itt vagyok egy pici babával,nincs hova mennem.Ez egy rémálom!Mi álompár voltunk!Mi történt vele?
2009. júl. 10. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélned kellene vele, vajon mi lehet a gond, lehet, hogy a megváltozott életkörülményeket (a kis jövevényre gondolok)nem tudja feldolgozni, és szégyellné ezt neked bevallani. Ne gondolj rögtön arra, hogy megcsal,vagy hogy otthagyod. Mindenképp erőltesd a beszélgetést!
2009. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

En felhivnam a ribancot,hogy gondolkozzon mar el mit keszul tonkre tenni!A ferjednek meg adj ultimatumot!ja es hetvegeken vigyen benneteket csavarogni kirandulni ebben a jo idoben,a baba is mozdithato szoval rajta!

Ne szomorkodj mindenkep te nyersz nyertel mert van egy gyonyoru kisbabad!

2009. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, mocskos dolog volt kihasználni a helyzetet a hölgy részéről, a férjed meg majd csak magához tér.... ne veszekedj, és próbáld nem húzni magad, semmi visszafordíthatatlan nem történt!
2009. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem hívnám fel a nőt, mert semmi értelme. (Így lesz egy pillanat alatt az álomból rémálom.) Próbálj a férjeddel beszélni, ha nem megy, akkor ne erőltesd. Azt, hogy mi van vele, csak beszélgetéssel tudod kideríteni.
2009. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor egy úgymond idegennel hamarabb megtudja osztani valaki a lelki gondjait, ne gondolj feltétlen rosszra, bár az ördög nem alszik. Megint más egy beszélgetés, mint egy vacsorázgatás és hát bizonyíték, hogy egyedül volt utána nincs és nem is lesz.

Mindenképp beszélj vele, mert ez így sokáig nem mehet. Arról már nem is beszélve, hogy ezt az új helyzetet, hogy bővült a család nem csak apukának kell feldolgoznia, ez senkinek nem egyszerű. Arra nem gondol, hogy neked is lehetnek lelki problémáid? Vagy hogy épp a viselkedésével tesz rá egy lapáttal?

Remélem sikerül tisztáznotok mindent! Majd írd meg, mire jutottatok! Én szorítok nekted! :)

2009. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem tudom mit higyjek.Ma elvileg beszélünk este.Önzőség ha azt kérem hogy keressen másik munkát?Nem tudom h meg tudok valaha bizni benne.Már gondoltam arra h iwiw-en magkeresem a csaj pasiját és megkérdezem h azon a szombaton mikor ment haza a leány vagy ő otthon volt e mert néha eljár 2napos foci kupákra.Szerintetek?Csak a kisfiam sajnálom hogy igy éli meg első heteit,hónapjait!!!!Emiatt még jobban haragszom rá mert ha már én nem is érdeklem akkor legalább a fiára gondolhatott volna.Félek h érez valamit a csaj iránt mivel 2hónapig napi 2-szer mekkora problémát lehet megbeszélni.
2009. júl. 10. 16:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Fu, hat ez durva! Szerintem ne a csajra legyel kiakadva, hanem csak es kizarolag a ferjedre! Aki ezt megteszi, amit a ferjed tett, nincs ra magyarazat, nincs mentseg!

A ferjeddel beszelj, megis hogy gondolja ezt???

Ha munkat valt attol meg ugyanugy barmikor, barhol megcsalhat teged, ha AKAR.

Es ez a lenyeg, AKAR. Mert csak azt lehet elcsabitani aki sajat maga is AKARja. Es ugy latszik a te parod AKARja.

Beszelj a paroddal, terjen eszhez, felelos erted is es a babadert is.

2009. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is biztos azt kérném tőle,hogy hagyja ott a munkahelyét...bár ha van köztük valami,akkor ez nem fogja megakadályozni sajnos,hogy találkozzanak.Beszélj vele,de itt szerintem nincs mit tenni,a gyanú ezek után mindig benned lesz,és soha nem lehetsz benne 100 százalékig biztos,hogy épp nincsenek e együtt.

Nem tudnál szüleidtől segítséget kérni,ha minden kötél szakad?

2009. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A csaj is egy hp...De utálom az ilyen nőket bakker...És ráadásul mindezt úgy hogy neki is van barátja. Egyszerűen tudasd a pároddal, hogy ez nagyon rosszulesik Neked. De a csajt ne keresd, vagy ha mégis, akkor kizárólag azért, hogy megtépd ;-)
2009. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!