Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Kiderült, hogy a férjem 2 hónapig sms-ezett a kolleganőjével. Állitólag nem volt semmi, de akkor minek irogattak egymásnak?

Figyelt kérdés
Persze titokban,és a számát is egy már meglévő név alá irta be. Mút hónapban 120 sms-t küldött neki. Ti elhinnétek hogy nem volt semmi köztük?
2009. febr. 24. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Gondold vegig, volt e mostanaban olyan, hogy a ferjednek tuloraznia kellett, a munkahelyre hivatkozott mindig, miert nincs otthon idoben.

Jar-e sportolni a ferjed estenkent(mert tudod akkor is mehet a baratnohoz, nem pedig sportolni)

Ritkabban voltatok-e egyutt az agyban mostanaban?

A ffi-ak mindig azt mondjak, hogy nem volt semmi. Ki tudja szerinted ezt?

Milyen jelekbol gondolsz arra, hogy lehetett valami koztuk?

2009. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
éjszaka dolgozik, mert pékségben kiszállit. ideje nem nagyon lett volna rá. lekértem a részletes számláját is, pénteken meg is jön. kiváncsi leszek hogy tényleg csak munkaidöben irogattak-e.
2009. febr. 24. 15:59
 3/16 anonim válasza:
97%

hasonló cipőben jártam már én is ...

le kellene ülnöd a pároddal beszélgetni, hogy milyen szinten is áll a kapcsolatotok, tudtok-e még egymással beszélgetni (mindent meg tudtok-e beszélni) mert ha nincs ilyen probléma, akkor miért fordul máshoz, ha meg van, akkor sürgősen tenni kell ellene, hogy ne menjen rá a kapcsolatotok

lehet, hogy tényleg nem volt közöttük semmi, de még lehet .... ha a kettőtök közötti bizalmas kapcsolat nem áll helyre

2009. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Én biztos nem hinném el!Bár hozzá kell tegyem,én nagyon féltékeny tudok lenni...sajnos...Ismered a nőt?
2009. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A lányt amugy már kirugták egy hete és állitólag azota egy sms sem volt, csak most vasárnap. Igy derült ki.
2009. febr. 24. 16:23
 6/16 A kérdező kommentje:
én is nagyon féltékeny vagyok, állitólag ezért nem mondta el. hát láttam a lányt, elég csunyácska. de az a baj hogy egy kolleganőnek munkaidöben mindig van ideje kedvesnek lenni, amig egy feleség meg örül ha él mire haza jut.
2009. febr. 24. 16:25
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem is csalt meg, valamit biztos jelez ez a nagy sms-ezgetés... Tehát tényleg át kellene gondolnotok a kapcsolatotokat együtt és külön-külön is. Amig még nem késő és mindketten szeretnétek rendbe lehet hozni a dolgokat. Hiszen mendenkivel előfordul, h a nagy hajtásban elhanyagolja a másikat.Ilyenkor (és máskor is) nem árt kicsit lelassitani, jobban figyelni a párunkra
2009. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Hát az egyik levélírónak igaza van ebben a nagy hajtásban nem figyeleünk egymásra. De talán azt az energiát amit 12o sms-be fektet a férjed talán fordíthatná rád is. Ne haragudj, de szerintem ez a sok sms jelent valamit. Hiába tagad bármit is a férjed. De nem bántani akarlak ezzel csak ne legyünk teljesen vakok és süketek. Mert ezek képesek néha nekünk olyat is megmagyarázni ami a szemünk előtt történik. Tiszta hülyének tudnak nézni bennünket.
2009. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
Amit nem tudsz rábizonyítani, azt magától sosem fogja beismerni. Gondold végig, akarod-e tudni a teljes igazságot. Ha igen, blöffölj, vagy bejön, vagy nem.
2009. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
120 SMS?Jézusom én már 1 töl is kiborúltam volna.Minek ír egy férfi egy idegen nőnek 120 smst?Szerintem sürgösen beszélj a férjeddel és ha továbbra is tagadja akkor szembesítsd őket.Ahogy egymással viselkednek abból rá fogsz jönni ha kavarnak.
2009. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!