Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezhet olyan, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy a férjem csak barátkozik a kolléganőjével?

Figyelt kérdés

A férjem olyan fél éve nagyon jó kapcsolatba került egy kolléganőjével. Először csak napi szinten chateltek. Március óta nem találkoztak, férjem bejár, a nő otthon van home office. De június óta mostmár naponta kétnaponta videóhívásban beszélnek, napi 1-2 órát. Van hogy azért ér haza csak este 8-ra mert 5-7-ig dumáltak. Ő azt mondja, csak egy hullámhosszon vannak és szeretnek beszélgetni, csak barátság.

Ti ezt elhinnétek?


2020. júl. 12. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
94%

És veled beszélget napi két órát? Nyilván fontosabb neki a kolléganő mint te. Én alig várom, hogy hazaérjek a páromhoz, nem hogy még önként maradjak...


Esetleg kérd meg, hogy menjetek ki egy estére , hogy ismerd meg te is.

2020. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
98%

26-os. Egyetértek! Hiszen nekem is alakult ki a kapcsolatom, éjjeleket beszélgettünk, és midnen a háttérbe szorult. Persze mások előtt tagadtam az érzéseim.

Adj a férjednek időt. Ha szerelmes dele, akkor ne pazarold rá az időd! Lehet még ő sem tudja mi van kialakulóban.

2020. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
90%

Előfordulhat, hogy jó uton haladnak afelé, hogy érzelmileg kialakuljon valami.

Én a saját nemű barátaimmal se beszélek napi szinten, ellenkező neművel pedig csak akkor, ha érzelmileg kötődöm hozzá.

2020. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
93%

Próbáld elképzelni azt a helyzetet, hogy a férjed délutánonként otthon főz, és a gyerekekkel foglalkozik, miközben te elmész otthonról egy nyugis helyre délutánonként, és alkalmanként 1-2 órát videochat-elsz egy szimpatikus férfi kollégáddal, aztán vacsorára hazamész a családodhoz.


Leírnád őszintén, hogy Te ezt így hány hónapig tudnád csinálni, mielőtt a férjed furcsállani kezdené a dolgot, vagy azt mondaná, hogy bocs drágám, de ez így nekem nincs rendben?

2020. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
2%

Hazamegy? Leteszi a fizuját? Jól bánik veled? Ha 3 igen a válasz, akkor maradj csendben!


Hazajárhatna a kocsmából, részegen, agresszíven, és kaphatnál egy verés + #metoo kombót is!

2020. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
79%

35


Látom magam előtt, hogy egy olyan a férfinak a kérdésére, aki leírja, hogy a felesége délutánonként bent marad még 1-2 órát a munkahelyén kb. fél éve, hogy egy férfival videóchatel-jen, és emiatt felmerül benne, hogy jó eséllyel több is van köztük, mint szimpla baráti viszony, leírod a a következő választ:


Hazamegy? A családra (a közös gyerekeitekre is) költi a keresetét, nem kizárólag magára?


Főz, és ellátja a háztartást?


Foglalkozik a gyerekeitekkel?


Ha igen a válasz ezekre, akkor maradj csendben!


Hazajárhatna a kocsmából, részegen, agresszíven neked támadhatna a sodrófával, vagy akár a konyhakéssel.


Valami ilyesmit írnál egy férfinak is, ugye? xD

2020. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
89%
Igen, barátok. De az ilyen barátságnak vagy szerelem, vagy szeretői viszony a vége.
2020. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
90%
Na igen, miért nem megy meló után haza, és ott trécseli le a napi adagot? Ezen azért elgondolkoznék. Ha külső szemmel nézed a helyzeteteket azért te is látod hogy ez így nem oké igaz?
2020. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 A kérdező kommentje:

Megpróbálok válaszolni a kérdésekre

- gondolom nemcsak a kocsmából hazajön és agyonver vagy a kolléganővel beszélgetés esete létezik. gondolom vannak férfiak, akik eközött a két szélsőség között mozognak.

- 17 éve vagyunk együtt, egy 16 és egy 12 éves gyermekünk van

- van hogy beszélget, de mikor est 8-kor ér haza, akkor keveset.

- értem, hogy barát, de az azért furcsa, hogy nem velem vagy a gyerekekkel tölti azt a két órát

- nem értem, mert amúgy nem kéne tartaniuk a kapcsolatot, egymáshoz sem kellene szólniuk


Én ráadásul fejlődést látok ebben, mert az írásról egyre jobban áttérnek a videós beszélgetésekre

2020. júl. 12. 18:00
 40/73 anonim ***** válasza:
92%
Hat bocsi, de szinte mindegy is, hogy megcsal vagy sem. Minden áldott nap 2 órát vesz el a toled és a gyerekektől, és más nővel tölti. Ez rohadt módon nem normális.
2020. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!