Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezhet olyan, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy a férjem csak barátkozik a kolléganőjével?

Figyelt kérdés

A férjem olyan fél éve nagyon jó kapcsolatba került egy kolléganőjével. Először csak napi szinten chateltek. Március óta nem találkoztak, férjem bejár, a nő otthon van home office. De június óta mostmár naponta kétnaponta videóhívásban beszélnek, napi 1-2 órát. Van hogy azért ér haza csak este 8-ra mert 5-7-ig dumáltak. Ő azt mondja, csak egy hullámhosszon vannak és szeretnek beszélgetni, csak barátság.

Ti ezt elhinnétek?


2020. júl. 12. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
99%
Naponta 2 órát elvesz az együtt tölthető közös időtökből azért, hogy azt más valakinek adja. A legtöbb embert ez akkor is zavarná, ha az a más történetesen egy azonos nemű barát lenne. Dönthetne úgy is, hogy abban az időben veled beszélget, de inkább mással teszi. Valószínűleg izgalmasabb a kolléganő nálad, ezek szerint, legalábbis jobb vele beszélgetni. Ha most nincs is köztük szex(bár ezt ennyiből nem merném állítani), ha visszamegy a kolléganő, garantáltan lesz. Már alibit se kell keresni, hisz csak beszélgettek kicsit munka után, most miért akarsz ki, eddig se zavart?
2020. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyi időt tölt a kolléganőjével, akkor veled mennyit beszélget?
2020. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
30%

Nem feltétlenül jelenti azt hogy van köztük valami. Nekem is van ellenkező nemű kollégám akivel jóban vagyok. Sőt vele beszélek a legtöbbet.


Én a helyedben inkább amiatt aggódnek hogy vajon veled miért nem beszélget ennyit. Talán nem vagy elég jó társaság.

2020. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy te általában hol vagy és mit csinálsz este 5-7 között, amíg ő - saját bevallása szerint - napi 1-2 órát videóchat-el egy kolléganőjével a munkahelyéről?
2020. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:
Én otthon vagyok a gyerekinkkel
2020. júl. 12. 14:40
 16/73 anonim ***** válasza:
6%
Mennyivel jobban tenné, ha azt a 2 órát a kocsmában töltené, ugye?
2020. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora rakás xar a párod, hogy a gyerekeiteket is jól lexarja. Biztos uncsi már a család, valami friss puncira vágyik. Fél éve ezt csinálja, te meg csak most kezdesz gyanakodni. Te se vagy puskóta.
2020. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
93%
Ne csináljunk már úgy, mintha semmi gond nem lenne azzal, hogy apu a kolléganővel trécselget meló után két órát, elvéve ezt az időt a családjától. Milyen már ez? Ezért akkor is kiverném a balhét, ha nem nő lenne, hanem férfi, nehogymár a gyerekei és a felesége rovására áldozzon ennyi időt másra minden egyes nap. És nem, természetesen nen lenne jobb, ha a kocsmában lenne ez idő alatt, de azért ugye tudjuk, hogy nem ez a két véglet létezik? Lehetne pl. a gyerekeivel, ha már megcsinálni sikerült őket.
2020. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
96%

Ha jól sejtem.. Tehát ő bent marad a munkahelyén azért, hogy 2 órákat beszélgessenek videochaten a távolabbi kolléganőjével? Aki már home office- ban is van.

Ahelyett, hogy azt a 2 órát rád és a családjára szánná?

Akinek ez normális az nagyon vak lehet. Itt már bajok vannak. Kérdés, hogy szerinted milyen jelenleg a kapcsolat közted és a férjed között? Beszélgettek eleget, együtt tudtok lenni másképp is, meg van minden közöttetek?

2020. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom ti nem nagyon szexeltek, vagy mar teljesen rauntatok egymasra. Neki meg izgato hogy talalt egy not akivel ellehet.
2020. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!