Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki más férje is ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki más férje is ilyen? Hogy fogadjam el ezt?

Figyelt kérdés

41 éves, 1 éves kislányunk van, és még mindig ott tart hogy szombatonként elmegy a haverokkal este inni, vagy atmegy valamelyikhez és ott isznak.

Mas házasságokban azt látom, ez egy idővel csökken, nem lesz kedve eljarni. Nála évek óta nem változik. Max annyi hogy nagy bulikba, szórakozó helyekre nem jár. Irigykedem azokra akiknek nem ilyen a férjük ☹️

Bár az is igaz hogy ezen kívül soha sehova nem megy. Se sport, se semmi. Mindig velünk van.

Csak nekem ez a berugunk es röhögünk, kicsit gyerekes már...

Van akinek ilyen még a férje? Engem zavar hogy ilyen. De nem tudom miért.


2019. dec. 4. 09:20
1 2 3 4
 31/35 Andi80018 ***** válasza:
Jó sok közös programotok lehet, ha hétköznap melózik, szombaton eljár, vasárnap meg hulla. Igazán minőségi időtöltéseitek lehet, már gondolom egész szombaton alig várja már, hogy elmenjen inni. El se viselném, ha minden vasárnap ott bűzölögne a férjem full kómásan, én meg derűsen főzöm a vasárnapi húslevest a másnaposságára a gyerekkel a hátamon. Jó progi! :-D
2019. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Barnabas333 ***** válasza:
Én most kezdtem el egy éve havi 1x elmenni sörözni, hogy már 6 éves a gyerek és nem jött vissza a magán életünk.(nincs semmi szex és csók sem már, meg ölelés) A párom meg túrázni jár el külön. Mondhatjuk, hogy csak a gyerek miatt vagyunk együtt. 42F
2019. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Andi80018 ***** válasza:
Hát ez is elég szomorú... :-(
2019. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nem normális. Akkor lenne az ha lenne segítséged és te is mennél vele szombatonként.A barátnőm hasonlóan élt csak neki minden este otthon van a férje késő este ér haza és csak a sor tv.Mindent a barátnőm csinál mert a férje fáradt ....Hétvégén meg pihen mert fáradt.....Ő sem latja h nem oke ...
2019. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 ekeke ***** válasza:
Gőzkieresztés, eszedbe ne jusson beleszólni!!!!!
2019. dec. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!