Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki más férje is ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki más férje is ilyen? Hogy fogadjam el ezt?

Figyelt kérdés

41 éves, 1 éves kislányunk van, és még mindig ott tart hogy szombatonként elmegy a haverokkal este inni, vagy atmegy valamelyikhez és ott isznak.

Mas házasságokban azt látom, ez egy idővel csökken, nem lesz kedve eljarni. Nála évek óta nem változik. Max annyi hogy nagy bulikba, szórakozó helyekre nem jár. Irigykedem azokra akiknek nem ilyen a férjük ☹️

Bár az is igaz hogy ezen kívül soha sehova nem megy. Se sport, se semmi. Mindig velünk van.

Csak nekem ez a berugunk es röhögünk, kicsit gyerekes már...

Van akinek ilyen még a férje? Engem zavar hogy ilyen. De nem tudom miért.


2019. dec. 4. 09:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Evek ota ilyen, lattad hogy nem valtozik, ennek ellenere hozzamentel es szultel neki gyereket is, majd idejössz panaszkodni, hogy vajh'miert ilyen. Minek? Gondolkodni kellene.
2019. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

De én is eljartam hétvégente...

Meg amit látok más házasságokban is eljarnak, aztan ritkul ez... Miből gondoltam volna hogy nála nem így lesz?

2019. dec. 4. 09:26
 3/35 anonim ***** válasza:
6%

Mekkora hancúrt tudsz cserébe felkínálni hogy ne a haverjait válassza?


Ne zsörtölődj azon hogy egyszer egy héten lelép mert utána többször, majd végleg lép le. Megoldás az első mondatban.

2019. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Tök mindegy, akkor elmegy utána 😀
2019. dec. 4. 09:31
 5/35 A kérdező kommentje:
Amugy meg nem szólok neki érte ha elmegy. Csak azt mondom neha hogy ne reggelig már... Mert akkor az egész vasárnap kuka es semmit se tudunk csinálni. Mert ő alszik meg fetreng meg álmos.
2019. dec. 4. 09:32
 6/35 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem fogadd el, vagy beszéljétek meg, hogy cserébe te is kapsz kimenőt heti 1x. Én nem járok el, nem vagyok az a bulizós típus, de van ilyen a családban. Nem fog megváltozni, de ha amúgy működik a házasságotok, akkor ez nem hinném hogy akkora tragédia.
2019. dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Hát én sem akarok menni sehova... 😀
2019. dec. 4. 09:35
 8/35 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk szó nincs ilyenről. Otthonülős eleve, néha havi 1-2 sör van, de tudja, hogy ki van a prioritási lista elején. Nam a haverjai, nem az anyja, hanem a saját családja.


Vannak emberek, akik sosem nőnek fel és közben elmegy mellettük az élet úgy, mint mikor huszonévesek voltak... És ennek a legrosszabb válfaja, ha a másik vedel. Még ha a karrier vagy a sport lenne a fontos, de így ez inkább csak hiábavaló és káros. Irigykedni fölösleges, sajnos ezt tudhattad volna és nem kellett volna reménykedni abban, hogy más lesz.

2019. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%
'Nála évek óta nem változik' - ebbol gondolhattad volna peldaul, hogy semmilyen magia nem fog tortenni, es vesz 180 fokos fordulatot majd egyszer.
2019. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
34%

Én is otthonülő vagyok, néha az asszony zavar el, hogy igyak pár sört a munkatársaimmal! :D

De ismerek olyat, mint a te eseted, ettől függetlenül nem rosszabb ő, mint bárki más, neki kell valamiért ennyi kikapcsolódás.

34/F

2019. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!