Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha a feleség átveszi a külföldi férje kultúráját?

Figyelt kérdés

Ha tökéletesen megtanulja a nyelvet, eltanulja a szokásokat, megünneplik az ünnepeket, megtanulja a tipikus recepteket, szóval sok mindent, ami az adott kultúrához tartozik.

Illetve hagyja, hogy rá is az adott nemzet tagjaként hivatkozzanak, holott magyar származású, és soha nem élt tartósan az adott országban.


(nem, nem arab országról van szó, de nem is teljesen Európa)


2018. dec. 31. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Egészségedre!

A magam részéről a nemzeted megtagadásának és egy kicsit a néped elárulásának tartom, de tudomásul veszem, hogy van, akit ez tesz boldoggá. Csak ne akkor bánd meg, amikor már késő.

2018. dec. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ő dolga, nyilván, a lényeg, hogy ésszel csinálja.
2019. jan. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Szerintem mindez attól függ, hogy ő minek érzi magát. Nyelvet, szokásokat, receptet megtanulni még nem jelenti azt, hogy levetette magáról a magyarságát. Az, hogy az adott nemzethez tartozónak tekintik, nem feltétlenül jelenti azt, hogy megszűnt magyarnak lenni. Ezt neki kell éreznie. Én még a 100%-os beilleszkedés (amikor kb. elfelejti a környezetem, hogy nem oda születtem) ellenére sem érezném azt, hogy megszűntem magyarnak lenni.
2019. jan. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En olyan esettel talalkoztam hogy az ember magyar, felesege amerikai es teljesen azt gondolja magarol hogy o is amerikai. Ilyeneket mond hogy " Mi amerikaiak..."

A magyarokhoz is angolul beszel es azt mondja hogy nem is beszel mar nagyon magyarul. Kozben meg tud magyarul ugyan ugy mint barki mas.

2019. jan. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En nem tudnam. Mi Romaniaban elunk, ferjem roman, en kettos allampolgar, magyar kozossegben nottem fel. Reformatus templomban eskudtunk, magyar szokas szerint volt a lakzink, en nem tudnek "elromanosodni", ugyanugy nem varom el tole sem, hogy elhagyja a kulturajat. Szerintem van egy arany kozeput, nem kell senkinek sem megtagadni a nemzetet, viszont lehet alkalmazkodni.
2019. jan. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!