Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nemzetiségű nőt vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nemzetiségű nőt vegyek feleségül?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy munkámból kifolyólag eléggé sokat utazgatok a világban. Szeretnék már családot alapítani és a családfát felfelé és bővíteni. Elsősorban az újvilágbéli lányokra gondoltam, mint feleségek és anyák, mert az európaikkal ilyen téren nem jövök annyira ki. Volt már amerikai, brazil, ausztrál barátnőm is közülük. Nem vagyok rasszista, de a karrieremhez fehér nőt kellesz majd választani. Kinek mi a tapasztalata a kölcsönös szimpátián alapuló érdekházasságokról és a külföldi feleségekről? Kik a legjobb anyák és melyik nők azok, akik kevés ráfordítással 50-60 évesen is jól fognak kinézni? (a magyar nők a kedvenceim, de feleségként nem biztos, hogy el tudnám elviselni őket)

2012. márc. 9. 03:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%

Tapasztalatom szerint a Brazil nok 50-60 evesen is jol neznek ki, mar amennyit en lattam.

Szal en tuti Brazilt valasztanek, valami jo tehetos csaladbol valot :)

2012. márc. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

"melyik nők azok, akik kevés ráfordítással 50-60 évesen is jól fognak kinézni?"


Mely autómárkák azok amelyek kevés ráfordítással sokáig jó állapotúak és teljesítményűek maradnak? Kb. így gondolkodsz te. Így aztán egy érdekházasságnál nem is érdemelsz jobbat.


Még valami. Tegyél a világnak egy nagy szívességet: NE vállalj gyereket soha (amilyen példát mutatnál neki a sivár érzelmi életeddel csak kiszúrnál vele). Köszi, a világ nevében is.

2012. márc. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Picilàny (1986) ***** válasza:
84%
Neked gyerek??De még feleség se valò.Sajnàlom de ilyen gondolkozàssal.....maradj csak singli vagy "nő csàbàsz".
2012. márc. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
3:38 4:19 egyet értek veletek teljes mértékben ;))))
2012. márc. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
picilány 1986.mit álszenteskedsz itt?egy kérdéssel föntebb pont te irtad hogy elalélsz egy fekete fiunak ha csak a közelébe mész is.
2012. márc. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Pj0tr ***** válasza:
81%
Így nem lehet válogatni a nők között. A legegyszerűbb az érdekházasság lesz. Szépen megegyezel egy csajjal. Költesz rá sok pénzt, hogy 50-60 évesen is 30-40-nek nézzen ki. Vannak olyan nők akik ilyen "karrierre" vágynak. Nem kell elítélni a dolgot ha mind a ketten ezt akarják.
2012. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
ne magyart!
2012. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Arab nő való neked!

de én egy svéd vagy finn nőt nagyon tolnék :)

2012. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
És te vajon 50-60 évesen hogy fogsz kinézni? Nem csak a nők öregszenek ám, hanem a férfiak is! Neki vajon megfelelsz majd? Mert egy normális kapcsolatban mind a két fél igényeit illene kielégíteni. De neked láthatóan nem ez a célod, szóval szerintem is arab nő legyen.
2012. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem kértem ítélkező válaszokat. Leírtam korrektül, hogy karrieremből kifolyólag nem fogok romantikából házasodni. A másik, hogy nem vagyok az érzelmes típus és nem vagyok hősszerelmes sem. És igen, olyan feleséget szeretnék, akinek a család és a gyerekek a karrier, míg én az enyémmel foglalkozom.


Az építő jellegű válaszokat köszönöm. Az arab nőket nem szeretem, mert szőrösödnek és ügyetlenek az ágyban. Meg amúgy sem az eseteim :)

2012. márc. 9. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!