Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki más férje is ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki más férje is ilyen? Hogy fogadjam el ezt?

Figyelt kérdés

41 éves, 1 éves kislányunk van, és még mindig ott tart hogy szombatonként elmegy a haverokkal este inni, vagy atmegy valamelyikhez és ott isznak.

Mas házasságokban azt látom, ez egy idővel csökken, nem lesz kedve eljarni. Nála évek óta nem változik. Max annyi hogy nagy bulikba, szórakozó helyekre nem jár. Irigykedem azokra akiknek nem ilyen a férjük ☹️

Bár az is igaz hogy ezen kívül soha sehova nem megy. Se sport, se semmi. Mindig velünk van.

Csak nekem ez a berugunk es röhögünk, kicsit gyerekes már...

Van akinek ilyen még a férje? Engem zavar hogy ilyen. De nem tudom miért.


2019. dec. 4. 09:20
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
De nekem a kikapcsolódás az ha együtt elmegyunk valahova, vagy megnezunk egy filmet. Nem bírnék már reggelig inni. Hiába birtam még 5-6 éve.
2019. dec. 4. 09:48
 12/35 anonim ***** válasza:
67%
Az enyem nem ilyen mert nem egy nagyra nott kamaszhoz mentem hozza.
2019. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Szar az,mikor elhisszük, hogy egy gyerek megváltoztat egy embert. Jobban mondva egy apát. Személyes tapasztalat, hogy míg egy nő élete fenekestől felfordul a férfi bioritmusa jottányit sem változik a gyerek után. Nálatok is ez a helyzet. Ha a férjed nem nő fel,majd a barátai igen és akkor nem lesz kihez menni bulikázni minden hétvégén. Teljesen elég lenne ebből havi 1. Nem mondtad még neki?
2019. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Férjem 10-sel fiatalabb de most sem arról szólnak a hétvégék, hogy isznak. Inkább átjönnek a párok, vacsora, társas, beszélgetés stb.
2019. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
#10-es vagyok. Akkor beszéld meg vele, hogy csak minden második héten megy el, a többit veled tölti, mert neked ez így nem megy. Légy határozott, másképp nem fogsz tudni nála érvényesülni!
2019. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Hiaba... Próbáltam már sokszor, egy ideig betartja, utana elfelejti es ugyanúgy megy el... Vagy akkor elmegy csütörtök este😀 es akkor hétvégén nem.

Azt mondta ez neki kell. Neki ettől hétvége a hétvége.

2019. dec. 4. 10:10
 17/35 anonim ***** válasza:
50%
Addig miért nem mész el barátnőzni vagy vásárolgatni vagy foglalkozni a hobbijaiddal? Attol hogy valaki házas, még kell feladni a baráti körét. Amugy is, inkább járjon röhögni a haverokkal mint félredugni, nem?
2019. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Na mondjuk ez igaz 😀

Én nem tudok menni mivel van egy egy éves kislányunk és nem tud rá vigyázni senki.

2019. dec. 4. 10:21
 19/35 anonim ***** válasza:
42%
És máskor vigyáz rá, amíg te akarsz elmenni szórakozni vagy akár bárhova? Együtt jártok el valahova (3asban, 2esben)?
2019. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén én is ilyen vagyok csak nőben.Hasonló korosztály.Meg akikkel ezt művelem,azok nálam idősebbek.Egyikünk se változott meg az idők folyamán,pedig már 20 éve ismerjük egymást.Hozzá kell tenni nincs is senkinek sem családja,meg nem is akar.

Nem fog megváltozni.

2019. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!