Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, van köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, van köztetek olyan akinek a férje a házasságkötés után abbahagyta az edzést és ellustult?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért tette? Sikerült rábírni hogy járjon újra?

Gondolom aki egy szép, izmos testű férfihoz ment hozzá, nem nézné jó szemmel ha egy pocakos vagy éppen 50kg-ra fogyott férfivé válna a férje rövid idő elteltével.


2019. jan. 23. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Na ilyenekről kéne házassági szerződést írni a kedves feleknek. Mint a Berkiéknek :D

32/f

2019. jan. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Az életemet tervezem leélni vele, ez alatt természetes, hogy változunk mindketten. Nyilván nem olyan a teste, mint amikor összejöttünk, de nekem sem, 3 gyerek után. Hála Istennek, minket nem csak ez tart össze, hanem az őszinte szeretet és tisztelet a másik felé.
2019. jan. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Úgy vélem nem attól lesz valaki pocakos, vagy 50 kg, hogy nem jár edzeni. Inkább étrenddel függ össze az ilyesmi, nem gondolod?

Sokaknak nincs ideje rendszeresen edzeni munka meg egyéb teendők mellett, nem várnám el, hogy járjon és test-építőzzön, ennek hiánya miatt nem fog elhízni vagy fogyni.

2019. jan. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindkettőnknek időszakosak ezek a dolgok. Nem fogom tőle elvárni, hogy ha van egy melósabb, pörgősebb időszaka és még a háztartásban is segít, hogy ezek után még elmenjen edzeni. Ahogy én sem teszem, csak ha van rá időm meg energiám. Ahogy vannak lusta időszakaink is. Volt mellettem kicsit pocakos, volt mellettem kockás hasa is. Engem nem zavart. Én is voltam mellette kifejezetten sovány is, meg kicsit husisabb is. Szerintem ő nagyon észre sem vette. Változunk, ennyi. Amíg egészséges nem érdekel. Irigylem azokat akiknek minden nap van idejük és energiájuk elmenni edzeni, de mi soha nem fogunk ide tartozni.
2019. jan. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

BTW mindenkinek arra van ideje amire akarja a többi kifogàs.

Agykontrollon tanultuk,hogy ,,nincs időd meditálni mindennap egy órát?

Semmi baj akkor pontosan ezèrt kell 2 órát".

2019. jan. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A férjem néha rákényszerült hosszabb pihenőkre, amik alatt ugyanúgy sokat evett és megpocakosodott, de utána magától ment vissza edzeni, mivel ilyen személyiség, szeret mozogni (én is). Nyilván ha évekig csak tunyult volna, szóvá teszem, de a legtöbbször valami külső indok volt, ami megszűnt. Egy sportember nem tud szerintem tartósan felhagyni a sporttal, aki mégis, az pedig sosem volt igazán sportember.
2019. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Na lehet írni az okosságokat a sok majomnak,az ilyen idióta kérdésekre.
2019. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%

Ahha!

Ha egy ferfi irta volna a kerdest:

-hat nagyon lusta a feleseged

-ha nem akar tenni ellene h kivanatos legyen csald meg

-hagyd el

-undorito az olyan no aki elhagyja magat



Ertem!!

Szoval ha a no hagyja el magat akkor altalaban egy undorito dagadt di.zno

de ha egy ferfi akkor a no a szar megint

Szep vilagot elunk😏

2019. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!