Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki más férje is ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki más férje is ilyen? Hogy fogadjam el ezt?

Figyelt kérdés

41 éves, 1 éves kislányunk van, és még mindig ott tart hogy szombatonként elmegy a haverokkal este inni, vagy atmegy valamelyikhez és ott isznak.

Mas házasságokban azt látom, ez egy idővel csökken, nem lesz kedve eljarni. Nála évek óta nem változik. Max annyi hogy nagy bulikba, szórakozó helyekre nem jár. Irigykedem azokra akiknek nem ilyen a férjük ☹️

Bár az is igaz hogy ezen kívül soha sehova nem megy. Se sport, se semmi. Mindig velünk van.

Csak nekem ez a berugunk es röhögünk, kicsit gyerekes már...

Van akinek ilyen még a férje? Engem zavar hogy ilyen. De nem tudom miért.


2019. dec. 4. 09:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
21%
Szegény embernek legalább ennyi pihenőt engedj meg. Ha ezt is elveszed tőle akkor nem marad semmi ideje amikor kikapcsolódhat.
2019. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Szegény ember 😀 én 14 hónapja nem voltam sehol egyedül max egy fél órára...na mindegy. Egyelőre nem hagynam rá sokáig a gyereket mert szopik még.

Nem az volt a kérdés hogy meg fog e változni. Csak hogy ez pl másnak oké e.

Együtt is megyünk mindig valahova. Minden hetvegen találok ki programot es akkor oda megyünk ahova akarok.

2019. dec. 4. 11:11
 23/35 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem, hol itt a probléma. Ha szólsz neki, nem megy el a leírásod alapján. Miért kéne feladnia a barátait valakinek azért, mert házas és gyereke van? Nem minden ember egyforma, nem mindenki lehet olyan, mint te. Inkább becsüld meg a többi tulajdonságáért. Pl. „Mindig velünk van.”
2019. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
38%

Na jó, azért ne adjuk már itt élő a hattyú halálát.

Gondolom dolgozik, részegen nem verekszik stb, szal azért nem betegednék bele, mert elmegy meginni valamit.

2019. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%

miért ne mehetne el? nagyon is jól teszi, ha van baráti köre, és ápolja ezeket a kapcsolatokat, és vanak közös programok.


ez soha nem csak az italozásról szól, hanem a baráti beszélgetésről, együttlétről.


én mindig biztattam az éppen aktuális páromat, h. járjon el, és érezze jól magát.


azért mert van gyereketek, még neki van élete, és neked is kéne legyen.


dolgozik rátok, tolja a napi szart, teljesen természetes, h. van igénye arra, h. hetente egy este kiszáljon a mókuskerékből.


nagyon hamar le fog téged cserélni, ha ezen a hozzáálláson nem változtatsz.


nem a tulajdonod, az apaság, férj szerep mellett még más szerepei is vannak egy embernek, nem lehet ezektől megfosztani.


és hát lehet azért is van erre igénye, h. kipihenjen téged, ott legalább nyugta van.

2019. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
anyuci nem érdemel heti egy estét amit szórakozással tölthet?
2019. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Nen tudom hogy fogadd el. Az nekem nem gond hogy alkalomadtán elmegy meginni vakamit, haverozni. De hogy rendszeresen éjszakába nyúlóan az nekem nem ok. Nem tudom mit szolna fordítva, csak az a baj hogy tudja hogy tehetetlen helyzetbe vagy hiszen éjszakára nem valószínű hogy hetente otthagyod a gyereket.
2019. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem egy 10-essel fiatalabb, 2 gyerek van (4,5 éves és 11 hónapos). Ennyit nem jár el, de ha havonta 1-2x igen. Nem ilyen oltári berúgásokra kell gondolni, a barátaival találkozik, és megisznak pár sört, beszélgetnek, ennyi. Nem látom ezt problémának, nyilván szeretne időt tölteni a barátokkal is, szerintem ez normális igény. Nem megy a család rovására, megfürdeti a gyerekeket, és utána indul, én már csak ágyba dugom őket, aztán pihizek, filmezek, akármi, jó is kicsit egyedül lenni. És hát igen, ha én szeretnék valahova menni, nem kérdés, hogy akkor ő vigyáz rájuk. Éjszakára nem maradok ki, mert a kicsi szopik még, de pár órára nappal simán elmehetek.

Téged ez szerintem azért zavar, mert túl gyakran megy, és nincs viszonzás, te nem jutsz el sehova. Menjen ritkábban, és adjon neked is szabadidőt, vigyázzon a gyerekre, egyből nem lesz bajod vele neked se.

2019. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Na szóval, magyarra lefordítva: van egy hétköznapi apuka. :) Mivel szombaton berúg, vasárnap meg kipiheni. Hétköznap meg gondolom dolgozik, estére ér haza. Mikor van közös kirándulás, együtt film maratonozás, stb.

Gondolom a kicsi körül sem segít sokat, hétköznap, mert dolgozott, hétvégén meg, mert ivott...

És neked mi a kikapcsolódás? Hogy várod mindig? Hétköznap a meló után, hétvégén meg hajnalig (kicsit rettegve, nehogy vmi baja legyen?).

Aki azt írja, h jó ez így, az gondolom hasonló szocializálódású helyről származik...

Nem, nem minden apa, férj ilyen. Csak az alkeszek...

2019. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ha másnak ez oké, akkor te elnyomod magadban, hogy ez neked nem oké?


Alapból nem egy ilyen színvonal alatti senkinek kellett volna szülni.

2019. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!