Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy jelezzem tapintatosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem tapintatosan, hogy félek csúnya eredménye lehet a legénybúcsújának?

Figyelt kérdés
A jövendőbelim legénybúcsúját a legjobb haverja szervezi ( aki köztudottan kurv*zni szokott járni egy helyre ). Féltem a páromat,hogy belekeveri valami ilyenbe. Most én állapotos vagyok és a párom nem kíván, 3 hónapja hozzám sem ér. Félek,hogy túl nagy lesz neki a csábitás. Egy félviziló helyett egy bombanő... A párom nem sejti mennyire félek ettől,eddig sose csalt meg,biztam benne...de most aggódok...nagyon.

2014. ápr. 17. 09:00
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod ezt hívják úgy hogy szerelem és bármit tegyen,de idővel lehet,hogy sok idővel,de megbocsájt a szív. "


:)

már előre megmagyaráztad magadnak a megcsalást, pedig még meg sem történt, ill. korántsem biztos, hogy meg fog történni...

Nekem mindegy, ha neked jó így, akkor nézz csak el bátran mindent!

2014. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te nem szerelmes vagy, hanem társfüggő.

Amondó vagyok, hogy a párodnak meg sem fordult a fejében a megcsalás, de te már úgy csinálsz, mintha megtörtént volna. Ha ennyire akartátok a babát, akkor miért nem mered elmondani neki, hogy mit érzel? Mitől félsz? Miért félsz tőle?

Az meg csak téged minősít, hogy kijelented, hogy ha megcsal, akkor is hozzámész, max nem lesztek boldogok. Ne haragudj, de ez úgy hangzik, mintha csak azért akartál volna gyereket, hogy elvegyen a párod. Ha te a megcsalást ilyen könnyen elnézed, akkor megérdemled, hogy megcsaljon. Nekem eszem ágában sem lenne ilyenhez hozzámenni. Már most jól kezdődik, remek példa lesz a gyereketek előtt.

2014. ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki?
2014. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Van bátyád, férfirokonaid akik esetleg részt vehetnek a legénybúcsún? Gondolom megnyugtatna ha a te részedről is képviseltetnék páran magukat.

Az is tök jó lenne ha a te férfirokonaid szerveznének lányokat. (Például lefátyolozott hastáncosnőket akik fátyollebbentés után lelombozók lennének. Például jó kövér és ronda, fogatlan lányokat...)

Tudom hogy legfontosabb a bizalom, de egy kismama a felborult hormonjai miatt sokkal érzékenyebb. Remélem minden rendben lesz. Addig is jó ha minél többször segítesz a párodon.

2014. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Beszéltem Vele és azt monda,hogy nyugodjak meg. Senki mástól nem akar semmit. Tegnap volt a legénybúcsú. 3x is telefonált magától. Végül 2 órával a várt elött hazajött,beszámolt mindenről. Lányokat csak üvegen keresztül nézett és azt mondta semmi élvezetet nem nyújtott neki. Cserébe itthon nem birt magával és a babaféltés ellenére együtt voltunk. Szerintem nagyon bejött neki,tuti lesz folytatás!
2014. ápr. 20. 14:35
 46/47 anonim válasza:
30%
De szánalmas vagy, nevetség tárgya lett a pasid a barátai előtt, hogy jelenteni kellett a hárpia asszony felé, hogy mit csinál. Ez meg, hogy hamarabb jött haza, inkább nem is minőségelek... szegény férjed!
2014. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor túl vagy rajta. Amúgy azt azért kétlem, hogy "semmi élvezetet nem nyújtott számára", no jó, lehet, hogy szó szerint nem, de ha egészséges férfiember, akkor azért nem hinném, hogy egykedvűen nézte. De mindegy, gondolom az belefér neked is.
2014. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!