Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy jelezzem tapintatosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem tapintatosan, hogy félek csúnya eredménye lehet a legénybúcsújának?

Figyelt kérdés
A jövendőbelim legénybúcsúját a legjobb haverja szervezi ( aki köztudottan kurv*zni szokott járni egy helyre ). Féltem a páromat,hogy belekeveri valami ilyenbe. Most én állapotos vagyok és a párom nem kíván, 3 hónapja hozzám sem ér. Félek,hogy túl nagy lesz neki a csábitás. Egy félviziló helyett egy bombanő... A párom nem sejti mennyire félek ettől,eddig sose csalt meg,biztam benne...de most aggódok...nagyon.

2014. ápr. 17. 09:00
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
15%

Minden legény búcsú erről szól meg az ivászatról. Csak sokan hisznek a mesébe, hogy nem csal meg senki senkit.

Kevés az a kivétel, aki 1-2 barátjával délután ülne be valahová egy koccintás erejéig.

2014. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
83%

De buta vagy, már ne is haragudj!

Egy állapotos nő, nem víziló, akkor sem ha 100 kiló!

Ha konkrétan szexelni ne is akar azért máshogy is ki lehet elégíteni.Ha szeret nem fog félremenni, ha meg nem ,akkor tök mindegy, hogy állapotos vagy-e vagy nem!

2014. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Andi80018 ***** válasza:
98%
Én már ott elakadtam, hogy a férjed nem kíván három hónapja. Miért nem?
2014. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
98%

Te figyu, biztosan jó döntés az az esküvő?

A párod nem kíván mert terhes vagy?

Vagy miért nem kíván? Már az esküvő előtt ez van, akkor gondolod, jobb lesz később? Szerintem nem.

2014. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
81%
Hogy mennyi ilyen nőt ismerek!!! Azt hiszitek, hogy a legénybúcsú az egyetlen olyan alkalom mikor a párotok félre tud menni??? Ha már most nem bízol benne, akkor milyen lesz a házasságotok?
2014. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Amióta kiderült,hogy sikerült és úgon van s baba azóta nem szexeltünk,félti nagyon a babát. A viziló kifejezést a terhesség okozta pocakra értettem. Alapjáraton vékony vsgyok most meg mint egy Etióp akinek felpuffadt a hssa...de engem ez nem zavar hiszen a babáért küzdöttünk 1,5 évet. Csak most félek,hogy az eddigi hűség odavész. Persze ha megcsal akkor is hozzámegyek,de a boldogságnak lőttek...
2014. ápr. 17. 09:19
 7/47 anonim ***** válasza:
97%
Ne tartsd magad vízilónak, a jövendőbelid okozta ezt is. Sejtéseidet meg oszd meg vele, legalább tudni fogja, mit érzel-gondolsz róla. Lehet, hogy őbenne fel se merült mindez.
2014. ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
98%
Hidd el, hogy ha emiatt megcsal a legénybúcsún, akkor máskor is megtenné, főleg ott, ahol nincs több tanú a dologra...Biztos félti a babát, azért nem mer hozzád nyúlni, ha meg tényleg azért, mert visszataszító vagy számára, hát...akkor azt hiszem, nem a megcsalás lenne a legnagyobb probléma ebben a kapcsolatban.
2014. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
95%

" Persze ha megcsal akkor is hozzámegyek,de a boldogságnak lőttek..."


Ez aztán a jó és hosszútávú kapcsolat titka! Biztos egy tök kiegyensúlyozott és boldog gyerek szülei lesztek majd, aki mindig azt érzi, hogy egy szerető légkör veszi körbe. Hahahaha

2014. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
59%

"ha megcsal,akkor is hozzámegyek."

Akkor meg mit rinyálsz?

Lényeg,hogy eltartsa a kölyködet.

2014. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!