Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt menyasszony-sorstársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt menyasszony-sorstársam?

Figyelt kérdés
Akad-e olyan nő ma az országban, aki nem pánt nélküli, csupa fodor-bodor, tüllfelhős, kikristályosított, gyöngybe fojtott menyasszonyi ruhát keres. Én elfáradtam és elkeseredtem. Eddig kb 50 ruhát próbáltam fel. Egyik sem tetszett, de anyukám, leendő anyós és sógornő triótól folyamatosan hallom, hogy ez istenien állna. És hiába mondom, hogy ezeknek a ruháknak nincs egyéniségük. Hogy nem lámpaernyőben és habcsókban akarok esküdni. Ti is ennyit szenvedtetek ruhaügyben? Én már ott tartok, hogy áttesszük az esküvőt a strandra és mindenki fürdőruhában lesz. Mert ezek a műanyag rémségek már teljesen elriasztottak!

#csúnya #giccs #túldíszített #vacakok
2013. ápr. 25. 20:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem szenvedtem,konkrét elképzelésem volt,és annak a tökéletes ellentettjét kölcsönöztem ki végül:)És persze egyedül mentem ruhát választani,hogy véletlenül se érezzen senki kényszert,hogy beleszóljon.
2013. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
53%
Hát mi még nem tartunk a ruhapróbánál, de én sem olyan ruhát szeretnék amit leírtál. Mivel az már tuti h nem templomi esküvő lesz ezért valami kicsit merészebbre gondoltam. Mély hátkivágás v rövid szoknya. A pánt nélküli dolgok nekem nem állnak jól (sztem legalábbis) uh mindenképp legalább spagettipánt legyen. a probléma itt kezdődik. Ugyan próbálni nem próbáltam de nézelődtem és sehol nem látok pántos, csinos ruhát ami tetszene. Biztos rettenet lesz próbálni. Kitartást neked.
2013. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
80%

Hova való vagy? Ne haragudj, de én Bács megyében mentem férjhez és találtam nem lámpaernyő meg habcsók ruhákat, sőt. Rendes szalonba kell menni. Nekem az a tapasztalatom a családot elnézve (nagy részük Szabolcsban él) hogy arrafelé teli van minden ezeket az ukrán csicsás rémségeket kínáló szalonokkal, alig lehet egy normálisat találni.

Menj nagyobb városba, megye székhelyre, ahol van választék és rendes ruhákat tartanak.


Én nagyon háklis, sznob és alternatív menyasszony voltam, de az első szalonban találtam megfelelő ruhát.

2013. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg ekkora jelentősége van annak, hogy ki miben esküszik? Persze, az alkalomhoz illő, különleges ruhában, de hogy ezért az ember lejárja a lábát, meg tucatszám próbálja fel... nem is értem. Az a ruha nem te vagy, az egy alkalom. Az emberek többségének nincs saját, hanem kivesz egy jelmezt arra a napra. Ez miért akkora ügy? Ne legyen koszos, gyűrött, ne legyen szakadt.. egyénként meg... Szóval, ennél nagyobb problémája senkinek se legyen! És akkor itt a Kánaán!
2013. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
65%

50 ruhából nem tudni választani - ez már teljesítmény... :)

Nyilván akkor eddig is ezeket a rémségeket próbáltad, amikről írsz is.

Más, különlegesebb szalonokban, más városokban, az interneten stb. nem nézelődtél? Azt már írtad, milyet nem szeretnél, de akkor mégis milyet igen??

2013. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bizony kedves ketteske, neked sem lesz könnyű dolgod :). A pánt nélküli egyébként nem csak neked, alapból senkinek nem áll jól. Na jó, a 180 cm magas, full modellalkatúaknak igen. Én többek között ezért sem szeretnék a fenn felsorolt jelzők egyikét sem látni a ruhámon. Az elmúlt 5 évben voltam x eskövőn és minden menyasszonynak ronda, közönséges, giccses ruhája volt.
2013. ápr. 25. 20:12
 7/42 A kérdező kommentje:
Pest megyei vagyok, szóval a fővárosban cirkálok ruhák után. És jó nevű szalonokban szaladt fel az eladóhölgyek szemöldöke az "extrém" kívánságaim miatt. Az egyik pld. azt mondta: amilyet én akarok, az nem divat. Na ezen kifeküdtem.
2013. ápr. 25. 20:15
 8/42 anonim ***** válasza:
44%

4

Igen ekkora jelentősége van. Sztem minden normális nő szeretne csinos lenni, szépnek érezni magát és lenyűgözni a párját az esküvője napján. Én nagyon nem érezném jól magam egy olyan ruhában amiben nem érzem jól magam és nem látom magam csinosnak. Hajlandó vagyok engedni valamicskét az elvárásaimból ha nagyon nem találok ruhát, de azért annak is megvan a határa h meddig engedek.

2 voltam

2013. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
24%

én a következő pár napban felteszem a vaterára a ruhámat ami ilyen lesz:

testhez simuló fehér-lila szatén ruha elöl kevés csipkével,a mell alatt közvetlen lila szalag halad hátra ahol masnivá alakul át,váll része patentos épp hogy csak piheg a válladon van is pánt meg nincs is darab:)

hátul lila szatén uszály ami felcsatolható mint egy kis "piroska" köpeny,kevés flanc semmi giccs és mégis mindenki elégedett( a család miatt fordultam ehhez a megoldáshoz-.-")

akit érdekel majd ugorjon fel:D

2013. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
54%

5. válaszoló vagyok!

Még mindig nem írtad, milyenre gondolsz, milyet szeretnél, amit Te tökéletesnek tartasz - mert úgy látszik, ennél alább nem adod.

Az a megjegyzés, miszerint ezek a típusú ruhák csak modellalkatokon állnak jól, sejtsük azt, hogy Neked esetleg akad súlyfelesleged?

Így sem segíteni, sem semmit nem tudunk, mert csak "dühöngsz magadban" - pedig nem erre való a topic.

2013. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!