Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt menyasszony-sorstársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt menyasszony-sorstársam?

Figyelt kérdés
Akad-e olyan nő ma az országban, aki nem pánt nélküli, csupa fodor-bodor, tüllfelhős, kikristályosított, gyöngybe fojtott menyasszonyi ruhát keres. Én elfáradtam és elkeseredtem. Eddig kb 50 ruhát próbáltam fel. Egyik sem tetszett, de anyukám, leendő anyós és sógornő triótól folyamatosan hallom, hogy ez istenien állna. És hiába mondom, hogy ezeknek a ruháknak nincs egyéniségük. Hogy nem lámpaernyőben és habcsókban akarok esküdni. Ti is ennyit szenvedtetek ruhaügyben? Én már ott tartok, hogy áttesszük az esküvőt a strandra és mindenki fürdőruhában lesz. Mert ezek a műanyag rémségek már teljesen elriasztottak!

#csúnya #giccs #túldíszített #vacakok
2013. ápr. 25. 20:02
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
16%
2013. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
33%

Linea Raffeli

Keress ra szep ruhak semmi hab semi gyongy semmi abroncs semmi giccs.Hasznaltan erdemes venni.

2013. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem írd be a gugléiba, hogy pántos egyszerű menyasszonyi ruha. Biztos találsz jókat. Bár ha jól látom azt nem írtad le hogy mit szeretnél csak azt, hogy mit nem

Ilyesmire gondoltál?:

[link]

[link]

itt rengeteg féle pántos van, hátha ezek közül megtetszik valamelyik: [link]

2013. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Olyan kedvesek vagytok, de kérlek ne linkeljetek olyan ruhákról képeket, amelyekről írtam, hogy a hideg ráz tőlük. Köszönöm! :) Tudjátok ilyenkor reménykedem, hogy hátha, azután jön a hideg zuhany :(
2013. ápr. 25. 21:23
 25/42 anonim válasza:
100%

ebayen nézted már?


[link]

2013. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
25-os, köszi. Itt már van néhány, ami tetszik. De mennyire megbízható ez az oldal? Erről még nem rendeltem
2013. ápr. 25. 21:43
 27/42 anonim válasza:
100%
Sokan rendelnek innen, megbízható oldal. Maximum a magyar postával lehet gond, bár ha azt nézzük, ez a veszély az országon belüli rendelésnél is fennáll.
2013. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Köszi! És szabásminták is vannak, de jó :)
2013. ápr. 25. 22:09
 29/42 anonim válasza:
100%

szívesen:) de találtam még neked valamit:) itt azt írják, hogy meg is varrják.


[link]

2013. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Na ezek gyönyörűek. És megtaláltam a kulcsmondatot is: Látható, hogy a ruha itt sem túldíszített, a szépsége a csodás anyagban és az elegáns szabásban rejlik.

Hát ezt nem értik a szalonokban dolgozók!!!!

Köszi még ... nem is egyszer, sokszor :D

2013. ápr. 25. 22:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!