Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi van akkor, ha a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha a menyasszony menstruál az esküvőjén, vagy a nászéjszakán (is)? Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 19:23
1 2
 1/16 gyopárvirág válasza:
20%
Egyél sok citromosat, az azt hiszem, hogy az felgyorsítja a menstruációt. Számold ki, hogyan lenne jó, és akkor az esküvődig már túl leszel rajta.
2013. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Jelen. Semmi különös nem történt, felszerelkeztünk gyógyszerrel és betéttel, szerencsére nem volt belőle gond. A nászéjszakán sem szabott gátat, ha szabad ilyet mondani :D
2013. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Na mintha a fehérruhás álszüzeknek számítana.
2013. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Mi hullák voltunk. Igaz, felkészültem már hónapokkal az esküvő előtt a csini rucival, de a hajnali 5-6 órás haza menetel helyett lett reggel 7.

Délután 1-kor pedig indult a repülőnk. Mi a köztes időt alvással töltöttük és azzal, hogy a reptéren méreg drága kávékat ittunk.

8 órás repülőút után (egyikünk sem tud a repülőn aludni) a szállodába érkezésnél alig vártuk, hogy lefürödjünk és aludjunk.

Szóval ténylegesen csak a házasságunk 3. napján bújtunk össze, de annak megadtuk a módját.

Városnézés, romantikus vacsora, előjáték, stb.stb.. :)))


Ha meglett volna, akkor biztos, hogy nem bújunk össze. Teljesen mindegy, hogy milyen körülmények lettek volna.

Se a férjemnek, se nekem nincs ilyenhez gusztusom.

2013. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

"Na mintha a fehérruhás álszüzeknek számítana"


Azt azért ugye nem veszed be, hogy régebben is akár az emberek 50%-a szűzen ment volna férjhez? :) Ugyanúgy megrakta a lányokat a Józsi a pajta mögött, csak senki nem tudott róla. A fiatalasszonyoknak meg remek trükkjei voltak a lepedő összevérezésére, amíg az újdonsült férj szundikált a menet után...

Szóval hagyjuk ezt az álszent dumát. Mellesleg gondolom neked ugyanúgy fáj az is, ha valaki éppenséggel mentolkék vagy barack színű ruhában megy férjhez, mert hogy is képzeli, hogy egyáltalán férjhez megy, ha már nem szűz?!


Kérdező: háát, a tampont ki lehet húzni arra az időre....lepedő a popsitok alá aztán hajrá. Ha tablettát szedsz azzal késleltethető vagy teljesen átugorható is egy megvonásos vérzés.

2013. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
*lepedő = törölköző, na
2013. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
pásztortáska tea, napi 2 csésze :)
2013. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Én szüzen mentem férjhez..yess :D nem vagyok álszent.. :D Amúgy meg 30-40 éve a legtöbb fiatal lány azért házasodott mert bekapta a legyet...

26/N

Nekem megvolt.. de már az utolsó napokban jártam...Nem zavart be :)

2013. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerencsére én nem.

Bár akkor kellett volna megjönnie, de mivel gyógyszert szedek 1 hónapot eltoltam vele. A doki szerint 1-2 alkalom nem veszélyes.


Amúgy meg baromság ez a citromlé ivás, semmit nem befolyásol!

2013. márc. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagyok menyasszony, de én inkább attól félnék, hogy ha megjön kibírjam ájulás és görnyedés nélkül a görcsöket, mit attól, hogy jajj, csúszik pár napot a nászéjszaka..
2013. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!