Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Viselt valaki színes és/vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viselt valaki színes és/vagy lapos cipőt az esküvőjén?

Figyelt kérdés
Mármint menyasszonyként. Nem a hagyományos fehér selyem/szatén tűsarkút. Ha igen, milyet?

2013. márc. 27. 07:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Én maradtam a hagyományosnál, de egyik barátnőmnek fekete-fehér esküvői ruhája volt és fekete cipővel viselte...kicsit furcsa volt na, de ez van sajnos ilyen a divat
2013. márc. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem fehér volt de lapos, parafás egybe talppal (talán ha 2 cm magas sarka van sokat mondok), viszont jól éreztem magam az esküvőn és nem a lábam nyomorgása tette tönkre a pillanatot.
2013. márc. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Én majd lapostalpút vagy nagyon kicsi sarkú cipőt szeretnék viselni. A kedvesem alig néhány centivel magasabb nálam úgyhogy mi így mutatnánk jól. Arról nem is beszélve, hogy én is magas vagyok és az egyéniségemhez is jobban illik egy kis topánka mint egy magassarkú cipő.:)


21/L

2013. márc. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem minden vágyam egy pink cipő volt,lehetőleg nem túl nagy sarokkal,de sehol sem találtam olyat,ami tetszett volna,ezért maradtam a fehérnél és kényelmesnél. Volt egy kis sarka,kb olyan 4-5 centis,de egész jól birtam benne egésznap.
2013. márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
77%
Baratnõmnek piros körömcipõje volt :) Aranyos volt és kicsit "más",miért is ne?!?
2013. márc. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Én bakancsban leszek, a leendő férjem is. Kis esküvőnk lesz, a legszűkebb családdal. Én kényelmesen és jól szeretném érezni magam ne pedig végig azon izgulni vajon mikor csavarodik ki a bokám vagy esek ki a balerinából
2013. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
nekem kék cipőm lesz!:)
2013. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Én fehéret szeretnék, valamilyen csipkéset, de laposat!! A párommal kb egy magasak vagyunk így sztem hülyén nézne ki, ha felvennék egy magassarkút.. :)
2013. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

nekem több ismerősöm is. volt kék, pink, jómagam pedig kalocsais dorkóban voltam :)


[link]


a többi képet most nem találom

2013. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
nekem lapos cipőm lesz, a páromnál kb 3 cm-el magasabb vagyok...
2013. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!