Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Viselt valaki színes és/vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viselt valaki színes és/vagy lapos cipőt az esküvőjén?

Figyelt kérdés
Mármint menyasszonyként. Nem a hagyományos fehér selyem/szatén tűsarkút. Ha igen, milyet?

2013. márc. 27. 07:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Én lapos, fehér sportcipőben voltam.

Azért, mert télen volt az esküvőnk, a délelőtti fotózáson havazott, ezért ezt vettem fel, a ruha alatt úgysem látszódott.

Utána a délutáni szertartáson, majd a vacsorán rajtam maradt, mert olyan kényelmes volt. A szandálomban táncolni se tudtam volna felszabadultan, na meg hideg is lett volna.

Tűsarkút meg nem akartam, életemben nem volt még ilyen rajtam, na meg én is magasabb vagyok a férjemnél pár centivel.

2013. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Én is pink cipôt akartam, de nem találtam. Végül egy egyszerû fehér szandim volt, amit lecserêltem a lagzin egy lapos, csipkésre.
2013. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Még arrébb van az esküvőm, de én szinte biztos, hogy laposban leszek (vagy nagyon kis sarkúban). Utálom a magassarkúkat, nem fogom egész nap abban nyomorgatni a lábam csak azért, mert esküvőm van.

Nekem a más színű cipő is tetszik, mikor ugyanaz a szín kiegészítőkön is visszatér (pl. a hajdíszen, vőlegény nyakkendőjén, virágcsokorban).

2013. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Fekete-fehér ruhám volt, fekete cipővel.
2013. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem tört fehér ruhám volt, türkizkék cipőm, türkiz ékszerek. Sötét barna a hajam, szerintem egész klasszak voltak a színek, nagy szerencsém volt, hogy mindenből találtunk.
2013. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én félcipőben voltam mert hatalmas pocival mentem férjhez... :)
2013. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Viseltem lapos cipöt, a lagziban az volt rajtam, mert kenyelmesebb.
2013. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!