Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit költöttél, költöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költöttél, költöttetek magadra, hogy olyan menyasszony legyél, amilyen szerettél volna lenni?

Figyelt kérdés
Összesen mennyi volt a kiadás: ruha, fátyol, smink, frizura, hajdísz, ékszer, manikűr, cipő, fehérnemű.... stb?
2013. márc. 29. 09:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Ruha 40ezer mindennel együtt

cipő 4ezer

smink 2ezer

frizura 3ezer

ékszer 3ezer

fehérnemű 5ezer

manikűr 1ezer

2013. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Ruha 75 mindennel együtt

Smink, köröm, frizura ajándék

Cipő még nincs meg, de max 2x5000. Ha menyecskecipőnek olyat találok, ami máskor is felvehető, akkor talán kicsit több.


100.000 alatt lesz

2013. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%

Ruha mindennel együtt: 50 000

Cipő 3 000

Fehérnemű (melltartó nem kellett, már volt): kb. 3 000

Ékszer: már volt

Smink, fodrász stb.: ingyen

2013. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%

Pfffff en komolyan nem ertem mi van itt. Mindig ilyen minimal arakat olvasok itt. Nem is akarom nagyon felidegesitni magam.

Igaz pesti vagyok de akkor is..

A ruha min 100 smink haj min 20 ekszer szinten fehernemu szinten cipő 10 kb a manikur egyedul ami olcso mert csak gel lakkot szeretnek az 1500.

Teny hogy ezek nem a külkerületi árak de minőségi lesz a végerednény és nem 100forintos hajlakk es muanyag ekszerem lesz..

Vallalom a lepontozast de felhaborit, hogy itt mindenki eloadja hogy fillerekbol megvan minden.

Es amikor a kedves olvaso meg elhiszi aztan meg jo nagyot csalodik.

Nyilvan meglehet uszni ha fodrasz sminkes ruhatervezo familiaba szulettel de azert tobbsegunk sztem nem.

2013. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%

4-eske ne idegeskedj! :)


Én vidéki vagyok, nálunk a kölcsönzői árak (kb. 3 éve) 40 000-nél kezdődtek. 50 000-től már adtak hozzá kesztyűt, fátylat, fejdíszt is. Nekünk elég kevés pénzből kellett megoldani az egészet, de én szerettem volna azért menyasszonyi ruhát, végül is nekem ez egy különleges nap volt, ezért egy 50 ezreset választottam, amibe azonnal beleszerettem.


A cipőt bevallom a kínaiban vennem, mert egy csomót szaladgáltunk elfogadható árú és elfogadható kinézetű cipőért, de nem kaptunk. Elegem lett és mivel amúgy nem hordok fehér magassarkút, bementem az első kínaiba, ott találtam egy szépet, azt meg is vettem, nagyon megfelelt arra a pár órára, amíg rajtam volt és ránézésre csak szakavatott szem mondta volna meg, hogy kínai.


Olyan szabású volt a ruhám, hogy melltartót nehezen lehetett hozzá kapni, de nekem volt pont olyan, ami jó volt hozzá, ezért nem vettem újat, fehérneműt csak bugyit meg harisnyát kellett venni.


Ékszert azért nem vettem, nem kölcsönöztem, mert volt egy nagyon kedves nyakláncom és fülbevalóm, amit még a szüleimtől kaptam, azt akartam hozzá felvenni érzelmi okokból és illett is a ruhához.


Sminkelni szerencsére tényleg tudok, ezért nem volt szükség kozmetikusra, a fodrász pedig a törzsvendégeinek ajándékba szokta vállalni az esküvői frizurát, úgyhogy ez nem került semmibe. A körmeim rendben voltak és nem akartam semmi különlegeset, csak egy kis szolid, ezüstös fényt, ehhez meg megint nem kellett manikűrös.


Szóval ez nálam így történt, hogy nem költöttünk százezreket, mégis pont olyan menyasszony voltam, amilyen szerettem volna lenni.

2013. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
Ja, 3-as voltam.
2013. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk múlthétvégén volt az esküvőnk, így alakult a költésem:

-ruha: 125ezer (márkás ruha, első tulajdonostól vettem)+ 10ezer a rám alakítás

-ékszerek: 19000 (ezüst, köves nyaklánc, hozzávaló karkötővel, a fülbevaló pedig karácsonyi ajándék volt)

-tiara: 5500 (vaterán találtam egy egyszerű, de gyönyörűt, ami pont illett a többi ékszer mintájához)

-cipő: 6500 (pótcipővel együtt, az Ázsia Centerben találtam meg a tökéletest)

-fodrász: 3500 (10 éves koromtól vagyok a vendége a fodrászomnak, így ugyanannyit kért, mint máskor :) Két oldaltincsen kívül leengedett, a végén hullámosított hajam volt)

- manikűrös: 5500 (szintén 4 éve vagyok a vendége, mindig nagyon egyszerű, rövid francia körmöm van, most ezt feldobtuk egy minimális csillámmal, a gyűrűs ujjaimon pedig pici porcelán virággal és kővel)

- smink: 15000 (az a sminkes csinálta, aki édesapám esküvőjén is sminkelt, tényleg gyönyörű, és hihetetlen tartós sminket csinált, gyakorlatilag csak a számat kellett újrakenni, és adott azokból a sminkekből, amiket használt)

-fehérnemű: 3000 (a melltartó bele volt építve a ruhába, csak egy kényelmes bugyi kellett, és egy vastagabb, elegáns harisnya)


Mint látható, volt drágább és olcsóbb kiegészítőm is. Igazából nem figyeltem az árakat (nyilván ésszerű határokon belül), azt vettem, ami tényleg megtetszett, és illett az összképhez.

2013. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ruha: 120 000

Fátyol: 20 000

Pelerin 4500

cipőm: volt

harisnya, bugyi legényfogó eldobni: volt

melltartó bevarrtak betétet a ruhába

hajam: ajándék két próbával együtt

smink: magamnak (pont előtte vettem nagyon sok tízezerért cuccokat, meg ahol akartam nem volt időpont)

műszempilla: 17000

köröm: 3700

ékszer: 3000 de végül nem azt vettem fel, hanem kaptam kölcsön

menyecskeruha: 13 000

menyecskéhez harisnya: 1200

menyecskéhez cipő: volt

menyecske alá melltartó: volt

Most ennyi jut eszembe

2013. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
53%
Nekem még nem volt esküvőm, ezért nem értem, miért kell új bugyit venni? A többit értem.
2013. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
9. én azért vettem új bugyit, mert mikor mentem harisnyát venni, akkor ha már ott voltam, megnézegettem a bugyikat is és az egyik nagyon megtetszett. :D
2013. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!