Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit költöttél, költöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költöttél, költöttetek magadra, hogy olyan menyasszony legyél, amilyen szerettél volna lenni?

Figyelt kérdés
Összesen mennyi volt a kiadás: ruha, fátyol, smink, frizura, hajdísz, ékszer, manikűr, cipő, fehérnemű.... stb?
2013. márc. 29. 09:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%

15,25 vagyok, lemaradt:


boleró: 890

piros virág a menyecskéhez a hajamba 350

menyecskeruci: nászajándék (nagynénémnek szalonja van)

menyecske ékszer 890 (nyaklánc)

menyalánc: 1000

karkötő:500

fülbevaló: anyósomé volt, ez volt a valami régi



most remélem semmi sem maradt ki...

2013. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%

Ruha 50 $ hasznalt ebay

Cipo uj 5$ ebay

Sal valamra ajandek a ruha melle

Melltarto ruhaba varrva es harisnya nem kellett bugyim meg volt

Ekszerek ebay 5$

Kozmetikus haj 5 ezer ebben egy elokezeles benne volt

Aki tud angolul turelmes es van pay pal szamlaja ebay mindent megtalal fillerekert .

A dekot is ott rendeltem

Ha van ra idod akkor olcson meg lehet oldani.

Nekunk jutottvolna ra de mi olcson akartunk mindent buszkesegbol is

Amin nem sporoltunk az a zenekar es a fenykepesz mindketto profi volt de meg megfizetheto.

2013. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
74%

Sziasztok!


Adri vagyok, kisvárosi, vidéki lakos. 3 hónap múlva leszek feleség, eddig ennyibe kerültem az uramnak és a közös költségvetésünknek: :)


-menyaruha: 80.000 (budapesti nagyon elit szalonban vásárolt 2012-es kifutó, uszályos Demetrios modell:A párom ajándéka volt.Nem ragaszkodtam volna az elit szalonhoz, nem tudtuk, hova érdemes menni, így ez volt az első hely, ahova betévedtünk.)+18.000 rám varratás, átalakítás, + 10.000 tisztítási díj. Összesen: 108.000Ft

-menyacipő: korábban egy báli alkalomra vásárolt, 5000Ft-os, kínais cipő

-fátyol, boleró, szütyő, kesztyű: varratom, a tüll anyag ára 3500ft volt összesen

-tiara helyett Swarovski köves igazi korona: 8000Ft postaköltséggel (Szerelem volt első látásra, sokat vacilláltam az ára miatt, végül a párom beszélt rá.)

-ékszerek: 3000Ft, Vateráról rendelt, új Swarovski készlet

-fodrász: 2500ft+1800Ft volt a próbafrizura (Volt egy sikertelen próbálkozásom ezelőtt, az 4000Forintot kóstált, végül kerestem másik fodrászt.)

-smink: 2000Ft+1500Ft a próbasmink (szalonban)

-köröm: 2300Ft+ugyanennyi a próbaköröm is (szalonban)

-fehérnemű: bugyi 300Ft-os, melltartó 900Ft-os kínais

-Harisnyám nem lesz, júliusban feleslegesnek tartom, és egyébként sem rajongok érte. Nyitott orrú szandállal is furcsán mutatna. :)


-menyecskeruha: Ajándék volt hugiméktól. A rámvarratás költsége benne van a menyaruha-varratás árában.

-menyecskecipő: 1250Ft-os, kínais tornacsuka ;)Ehhez ragaszkodtam.

-menyecskeékszerek: Ugyanazok, mint a menyaruhások.


Összköltség:138.250Ft kb.


Lehetett volna sokkal többet költeni, de már ígyis sokallom a rám szánt összeget. Az uram is ugyanennyibe került kb. Jó készülődést, blogolást nektek! :)

2013. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ruha, fátyol, kis kiegészítők: 60 ezer (varrattam)

Smink: 15 ezer

Haj: 10 ezer

Ékszer: Kaptam.

Cipő: 4 ezer

Fehérnemű: 2 ezer :D

2013. márc. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
85%
nem értem, miért lettem 18%-os, mi nem volt hasznos a válaszomban????
2013. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Én sem értem, nekem minden válasz hasznos volt. Vannak itt unatkozó, irígy, passzióból lepontozgató savanyúseggű fapics@k. Ne törődjetek vele, ennél nagyobb örömük úgysincs...

Mindenkinek köszönöm a HASZNOS választ!

2013. márc. 31. 13:06
 27/31 anonim ***** válasza:
92%

Ruha : 75e volt, ajándèk menyecskeruhával ... ÈS ez pesti butik ( Betty szalon)

Cipők : 4.500 ft

Haj : 8000 ft

SMink : 2000 ft

A Betty Szalont mindenkinek ajánlhatom.Kismamakènt voltam ott,rendkìvül kedvesek,figyelmesek.

2013. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
89%

Ruha 100 ezer

Haj ( konty)2000, próba 1500

Smink 2000, próba 1500

Cipő 3000 ( erre nem akartam költeni azóta sem volt rajtam és nem is lesz)

Fehérnemű kb 2000

ékszer 3500

köröm 2500 ( de ez amúgy is van)

Melír 3000 ( de ez is mindig van)

2013. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
67%

8 éve házasodtunk vidéki nagyvárosban.


Menyasszonyi ruha kölcsönzés: 100 eFt, fátyol járt hozzá, mást is adtak volna (pl. kesztyű, fejdísz), de nem kértem.

Fehér cipő: 22 eFt (azóta sem volt rajtam, de még lehet)

Menyecskeruha: 15 eFt (ez nem kölcsönzés)

Fekete cipő: kb. 12-15 eFt (ezt utána napi szinten használtam)

Smink: magamat sminkeltem

Frizura: kb. 4-5 eFt, előtte volt próba, nem emlékszem az mennyibe került

Köröm: egy közeli rokonom készítette el, francia lakozású műkörmöm volt (akkor ez volt a divat)

Hajdísz: csak a fátyol volt rajtam

Ékszer: a mennyasszonyi ruhához vettem fülbevalót és nyakláncot. Nem emlékszem mennyibe kerültek, de nem volt drága. A menyecskeruhához már meglévő ékszereket vettem fel.

Fehérnemű: ez sokba került, vettem fekete és fehér bugyit és fűzőt, valamint harisnyát. Összesen kb. 20-30 eFt volt.

Egyéb: 2-3 alkalommal voltam előtte szoláriumban, mert áprilisi esküvőnk volt, így eléggé fehér voltam előtte

2013. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
89%
Nekem hatalmas szerencsém volt, mert kb egy fillérembe sem került. A legjobb barátnőm varrónő, tőle ingyen kaptam ajándékba a ruhát, és az anyagot is ő vette. Fátylam, fejdíszem, manikűröm nem volt. Frizura és smink az anyósom ajándéka volt, erre szintén nem kellett költenem. Cipőm, fehérneműm már volt. Így én csak az ékszerre költöttem, viszont az kb 30.000- be került.
2013. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!