Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit költöttél, költöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költöttél, költöttetek magadra, hogy olyan menyasszony legyél, amilyen szerettél volna lenni?

Figyelt kérdés
Összesen mennyi volt a kiadás: ruha, fátyol, smink, frizura, hajdísz, ékszer, manikűr, cipő, fehérnemű.... stb?
2013. márc. 29. 09:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

ruha, menyecske ruha, fátyol, kesztyű, boleró: 110.000 .-

cipő: 10.500.-

ékszerek: 10.000.- kb.

köröm, smink, fodrász: 15.000 .- mindennel együtt

harisnya mondjuk: 3000.-

fehérnemű: 2000 .- kb.


talán ennyi, és ez is kerekítve, most több nem jut eszembe

2013. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
65%

első vagyok


4-es: elég sok ember nem teheti meg vagy sajnálná kiadni esküvőre százezreket,milliókat,hülyeség is.


Lehet hogy a 40ezres ruhám belső cimkéjén nem volt neves divattervező neve,a fehérneműm is csak egy egyszerű (de szép és kényelmes) kinai volt,cipő detto,de nem ettől függ a szépség.

Haj és smink sem attól lesz szép,hogy 20ezret hagysz ott (főképp hogy egyes neves sminkesek jópénzért utcasarokravalót csinálnak belőled,magadra sem ismersz).

2013. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

Lehet rám fújolni,de eddig az esküvő nekem ennyibe került:

-Ruha (kilós boltból)1500 Ft,hozzá 3 méter sötétlila szatén anyag 4000 ft-így olyan ruhát varr belőle az anyukám barátnője amilyet csak akarok

-fátyol:1000 ft(vatera)

-cipő: még nem találtam de én is 5000 alatt veszem meg e héten a kínai piacon,fehérneműt talán szintúgy ott veszem

ékszer:valami olcsó bizsut szeretnék pár ezerért

Fodrász majd kiderül,de az is pár ezer lesz csak

Most komolyan költsek pár 100 ezret! fél órára miközben ezt a pénzt elkölthetem egy isteni nászútra ahogy mi tettük? nevetséges és különben is ha akarnám sem tehetném meg hogy költsek magamra még a szertartás is önkormányzatis lesz 5000 ft-ért

2013. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%

aelőző voltam: még valami fodrásznál nem mondom el hogy esküvőre kell a frizura,mert egy fodrász ismerősöm elkottyintotta hogy olyan esetben kicsit feljebb srófolják az árakat

plusz jegygűrűt úgy vettük hogy anyám régi jegygűrűjét beolvasztattuk így olcsóbb lett kicsivel

smink:barátnő csinálja akinek ez a szakmája

2013. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%

13:17

én felpontozlak

Nekem szimpatikus az ilyen,aki házasodni akar,az megházasodik 20ezerből is.

2013. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%
Én is felpontoztalak 13-as. Nekem is szimpatikus a hozzáállásod. Bár nekem minden hozzáállás szimpatikus akkor is, ha valaki kevésből házasodik, akkor is, ha sokból, csak az nem, ha leszólja a másikat, mert ő máshogy csinálta.
2013. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
76%

3éve: 50-ért vettem a ruhámat az Ázsia Centerben,előtte végigpróbáltam jópárat szalonokban,egyik sem tetszett,ebbe azonnal beleszerettem..Fátyol 8ezer(azt hittem rosszul látok,de megvettük...),smink 2000(nem szoktam sminkelni,így nagyon lightosat kértem..Fodrász 2500 próba frizurával,régi ismerős csinálta.Cipő 1500 kínai(én sem hordok ilyen cipőt,hülyeségnek tartottam volna az én esetemben 20ezreket költeni rá.)Ja,és volt egy 10-en pár ezres zakóm,mivel azt azóta is tudom hordani

bugyit,melltartót meg nem vettem ezért külön..

2013. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%

2-es vagyok és vidéken élek.


Az, hogy a frizura stb ajándék nem azt jelenti, hogy az egyik bnőm kiéli a szenvedélyét. A fodrászom, kozmetikusom fogja csinálni, akinek ez a szakmája. Lesz próbasmink és próbahaj is. Csak tőlük ez lesz az ajándék, mert évek óta hozzájuk járok.

A körmöm az egyedüli kivétel, aki azt csinálja neki ez valóban hobby. Vagyis van végzettsége, de nem ez a munkája. Szépen dolgozik, rendes alapanyagokkal.


Lehet fújjolni meg lepontozni. Tudom, hogy Pesten nehéz elképzelni hogy ilyen szívességet tesznek egymásnak az emberek. Pl a pörkölt is úgy lesz, hogy egy rokon adja a vad húst és aki hozza a vacsorát, az szívességből megfőzi.

2013. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
85%
18-as, nálunk is a rokonok főzték a pörköltet, meg rengeteg sütit is ők sütöttek. :)
2013. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
79%

ruha: 15.000 (anyagáron varratva)

fejdíszek: kis virágok, 160db: 2000, tiara:2000

fátyol:5000

köröm: 4500

harisnya: 1000

cipő: 700 (tornacsuka, egyszer használatos fehér kínai, kalocsait hímeztem rá)illetve 200, egy vadonat új new look cipő, gyönyörű volt, turkálóból

fehérnemű: 1200 a melltartó, 350 a bugyi

Frizkó: ajándék volt, nem tudom az árát

Smink: magamnak csináltam

2013. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!