Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi van akkor, ha a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha a menyasszony menstruál az esküvőjén, vagy a nászéjszakán (is)? Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

"Még nem vagyok menyasszony, de én inkább attól félnék, hogy ha megjön kibírjam ájulás és görnyedés nélkül a görcsöket, mit attól, hogy jajj, csúszik pár napot a nászéjszaka.."


Ott a No Spa, az Algoflex M, de gimiben volt olyan barátnőm, aki Cataflamot szedett, ha megjött neki, szóval azt gondolom, a modern orvostudomány remekül tudja már kezelni ezeket a helyzeteket.


Ha végképp nem így akarod, akkor gyógyszerrel ugyan így el lehet tolni az egész ciklust (más kérdés, ez egészségügyileg mennyire jó), és azzal az egész problémát megoldottad.

2013. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké, tudom, hogy van gyógyszer (nekem a Cataflam semmit nem ér, de mindegy van más, meg ez nem az egészség topik), de a menstruáció akkor is kellemetlen és jobb az esküvőt (meg bármi fontos eseményt) enélkül megúszni.

Amúgy, hogy a kérdésre válaszoljak, biztos jártak már így, de gondolom mindenki túlélte, csak rossz.

2013. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Fogamzásgátlót használok, így mi ez alapján választottuk meg az időpontot, hogy mikor nem fogok menstruálni. Nekem egy évre előre mindig be van írva a naptárba, mert így szervezünk nyaralást és minden olyan programot, ami kellemetlen lenne menstruáció mellett (pl. egész napos járkálós kirándulás, wellness). Hüvelygyűrűt használok, januárban az új naptárba decemberig bejelölöm, hogy mikor lesz bent a gyűrű, és melyik héten menstruálok. Régen én is görcsölős voltam és nagyon erősen véreztem, bár tampont használtam, azzal nem lett volna ilyen gond, hogy összevérezem a ruhát, viszont a görcsöket csak akkor tudtam elnyomni, ha napi 5-7 Cataflamot vettem be, ettől pedig az agyam kb. leállt, volt, hogy nem fogtam fel, mit mondanak nekem, csak láttam, hogy beszélnek hozzám az emberek. Azért ez nem lenne túl jó pont az esküvőm napján. Igazából én ezért kezdtem el fogamzásgátlót használni 16 évesen, mert elegem lett a görcsölésből. Mióta az első hüvelygyűrűmet elhasználtam egyetlen egy hasi görcsöm sem volt, ennek már 4 éve. Az esküvőnk júniusban lesz. Nem lesz hatalmas lagzi, nem hívunk sok embert és nem fogunk másnap délig táncikálni, nem a mi stílusunk, így nem fenyeget olyan veszély sem, hogy fáradtak lennénk egy kiadós menethez a nászéjszakánkon... :)
2013. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%

2. vagyok.

Utolsó, én is iszonyúan görcsöltem a fogamzásgátló előtt, ezért nekem is 16 évesen írták fel. Egy ideig tényleg jó volt, de 4 év után annyira tönkre vágta a hormonrendszerem (értsd végig véreztem, hiába váltottam tablettát, tej folyt a mellemből), hogy abba kellett hagynom. Nagyobb huzavona után beállt a menzeszem 35-36 naposra (a fogamzásgátló előtt 28 napos volt), így választottuk ki az időpontot is. Mit ad az ég, az esküvő előtti hónapban rövidült 26 naposra, így pont megjött az esküvőre. Szerencsére a görccsel nem volt gond (nekem mindig a 2.-3. napra társul hozzá a görcs). Szóval néha sajnos bekavarhatnak a dolgok akkor is, ha az ember nem úgy tervezi :S

2013. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
Köszi a bíztatást... :) Remélem én nem járok ilyen szerencsétlenül, mint te.
2013. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
25%
Én még nem vagyok menyasszony de tuti, úgy fogom csinálni, hogy kiszámolom mikor jön meg és nem arra az időre tűzöm ki az esküvőmet. A nászéjszaka miatt meg nem aggódom, kinek lesz kedve egy áttáncolt éjszaka után szeretkezni? Lehet még utána legalább vagy negyven éven keresztül.
2013. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!