Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszony hajat mos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszony hajat mos az esküvő után, a nászéjszakán?

Figyelt kérdés
A menyasszonyi frizurák általában úgy állnak, mint a cövek, nagyon kemények a sok lakktól. Nyilván, nap közben az a cél, hogy ne essen szét az ara haja, de a nászéjszakán már talán inkább kellemetlen, nem? Mit tesz a menyasszony? Hajat mos, vagy hagyja úgy, ahogy van?
2012. okt. 7. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az Én hajamból hajnalban 100 db csattot szedtem ki.

De annyira fáradt voltam,hogy az volt a legkisebbik gondom,hogy hajat mossak.

Nálunk hajnalig buli volt,korán reggel meg már pakoltunk,szóval én hagytam a francba.

2012. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem reggel 7kor ért véget a lagzim, azt sem tudtam, hogy essek ágyba a férjemmel együtt. Jót aludtunk nászéjszaka helyett, aztán kóvályogtunk még, alig tudtunk hétfő reggelre életre kelni, mert még kellett ez- az, szaladgálhattunk az utómunkák miatt. Hétfő reggel meg ugye munka, mint minden hétfőn. A fene gondolt akkor a nászéjszakára :D Pár nappal később, mikor már minden lecsendesült, gyertyák, stb... és megtartottuk. Jobb is volt így. A hajam akkor már rég meg volt mosva, de hogy mikor, hogyan, arra nem emlékszem.
2012. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem, ha szétbulizzák az agyukat az emberek, holt fáradtak tuti nem fognak még az esküvő éjszakáján nászéjszakát tartani. Csak másnap, addig meg van 1 napod rendbe hozni magad!
2012. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

buli után is a legutolsó gondolatom, a csupán kivasalt hajam ( de már azt se kell, mert szögegyenes) megmossam, és szárítgassam fél órát át...szét is menne a fejem a zajtól és melegtől.

Felnézek arra, aki csatokat is szedeget belőle meg kontyot bontogat.


(igaz én kieresztett hajat akarok, virágokkal, de ez lényegtelen most, annak se állnék neki)

2012. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi se "háltuk el" a nászéjszakát, csak másnap reggel. Akkor mostam hajat is, nem volt éppen agyonlakkozva, csak feltűzve, hullámosítva, virágokkal, ill. hullámcsatokkal rögzítve, de így is másnapra más úgysem lett volna ugyanolyan. Csak mosás után volt vállalható másnap már.
2012. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a párok min. 70%-ánál marhára nincs szex a nászéjszakán :D Hajnalig mulatnak a vendégekkel, aztán mindenki megy aludni. Esetleg másnap van együttlét. De a nászéjszakán legtöbbeknél abszolút nincs.

Mi spec. egy hét elteltével háltuk el a nászéjszakát a férjemmel :D, mert szombaton volt az esküvő, hajnali 6 felé keveredtünk haza, ágyba be, alvás, aludtunk 5-6 órát, másnap keltünk, ebéd a messzire induló rokonokkal, aztán délután 3-kor a férjem már utazott is az ország másik végébe. Tanfolyamot végez, és nem tudott kivenni szabit hétfőre, így vasárnap indulnia kellett. Ott volt egész héten, pénteken jött csak haza, aznap este tudtunk együtt lenni.

Jó kis kezdet a házassághoz, mi? XDD

2012. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

En mondjuk elvonulnék 10-15 percre feltűnésmentesen....

Most nem az a lényeg, hogy hosszú legyen, csak legyen szex akkor éjjel...izgat, hogy ott van legalább több tiz ember én meg elbújok szexelni :) :$

2012. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én frizurám hajnaltól reggelig, 3 órán át készült. Viszont mivel nekünk délelőtt volt az esküvőnk, este 7-re már haza is értünk. Morzsaparti, élménybeszámoló a családdal, maximum egy rövid tusolás erejéig volt szívem az új családomtól elszakadni. "Alvás" előtt megkérdezte a férjem: "Hány csak van a hajadban?" "Ötven-hatvan..." mondtam én. "Akkor hagyjad ;)" - mondta Ő.
2012. okt. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kiengedett hajam volt,szép hosszú,sajnáltam volna összefogni,igy nem kellett kimosni,esküvő után 3 nappal érte víz csak már a nászúton. (addig rohangálás volt)


De amikor koszorúslány voltam,akkor egyenhajunk volt,feltűzött, 80 csatt tartotta,plussz gyöngyből diszek,hajnal 4re értünk haza,párom másfél órán át szedegette ki a hajamból.Megmosni már nem volt erőm,csak délután.

2012. okt. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én nem mostam meg. Hajnalban, inkább fél 7-kor feküdtünk le, a csatokat kiszedtem, én este mostam hajat. Vagy másnap reggel? nem volt kontyom, hanem be volt csavarva a hajam, tehát nem volt benne annyi lakk szerencsére.
2012. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!