Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem adják kölcsönbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem adják kölcsönbe a menyasszonyi ruhát azok akik árulják?

Figyelt kérdés

Ahogy nézegetem a fórumokat, rengeteg esküvői ruhát árulnak kb. azonos áron, és ezer éve nem tudják eladni. Én felajánlottam némelyiknek, hogy x összegem van rá, hogy pár órára kölcsönkérjem, tulajdonképpen csak a polgári szertartáshoz. Még csak nem is válaszoltak, pedig nem hiszem, hogy ez ne jönne jól pluszpénznek. :-S

44-eset keresek amúgy.



2012. jún. 29. 14:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy tök jó ötlet. Ha én menyasszonyi ruhát árulnék, biztos így csinálnám ahogy leírtad :) Mintha lenne egy lakásod és nem eladnád, hanem kiadnád. Hosszú távon jobban járna az eladója.
2012. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg nem lenne rossz, de ha netán tönreteszed a ruhát (akár te vagy benne a hibás, akár másvalaki, pl. ráborul valami, ami befogja, beakad valahol és elszakad, stb), akkor utána már eladni sem tudja, a kölcsön ára meg nem elég neki.
2012. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
79%
Az ötlet jó, de igen, mi van akkor ha tönkremegy?! Mert a kölcsönzők ezt biztos megoldják valahogy, vagy nekik nem számít annyira, de magánember leég rosszul is járhat ha egy drágább ruháját tönkreteszik, és emiatt már eladni sem tudja később.
2012. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

jó, hát ha valaki jól akarja csinálni, aláírathatna vmit, hogyha nem olyan állapotban kapja vissza, akkor ki kell fizetni az egészet, vagy minimális kaució...


de inkább ülnek a ruhákon és ott zöldül meg a gardróbban :-S mert a divat meg változik szinte percről percre...

2012. jún. 29. 14:55
 5/37 anonim ***** válasza:
65%

Én 20eFt-ért árulom a ruhám. Érdeklődtek tőlem pár hete, hogy bérbe is adnám-e. Persze mondom, ugyanennyiért. (Hozzáteszem ő még egy régi hirdetésem találta meg, ahol jóval drágábban hirdettem a ruhám.) Aztán eldönti, hogy visszahozza-e vagy szerencsét próbál és ő is meghirdeti.


Egyébként mennyiért szeretnél ruhát bérelni? Teszem azt 30eFt-ért. Kikölcsönzöd, visszaviszed, tegyük fel nem szakadt el a ruha, nincs semmi baj, ebből még lejön a tisztítási ktg, ami olyan 15-20eFt. Akkor hol van ebben az üzlet? Ha meg el is szakad, akkor aztán pláne.

2012. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
amúgy ilyen 20-30 ezres ruhákról beszéltem én speciel
2012. jún. 29. 14:56
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
A saját ruha rengeteg pénzbe kerül, hogy utána kitísztitsa, valamit keményíteni is kell rajta. A kölcsönzők megoldják olcsón, mert sokat visznek oda, nah de egy ruhát :S
2012. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
most csak én vagyok ilyen naív, de könyörgöm, becsengetek a ruháért, felveszem a nagy napon, a kb 20 perces szertartásra, aztán hazamegyek és leveszem...mi a jó túróért kéne ezért húszezres tisztításra rohanni vele? nem sárbírkózásra kéne :-D :-)
2012. jún. 29. 15:05
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Pofám nem lenne utána másnak is kölcsözni, hogy 20 perc alatt beleizzadtál, összeparfümözted stb... A ruhát meg nem dobhatod be a mosógépbe.
2012. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kölcsönbe senki nem adna érte 10-15 ezernél többet, majd ha mondjuk ép állapotban hozza vissza, a tisztíttatás rád hárul, és már oda is van a haszon amit kerestél rajta...
2012. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!