Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha elől deszka vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elől deszka vagyok, akkor milyen szabású menyasszonyi ruha állna jól?

Figyelt kérdés
Ráadásul alacsony is, és meglehetősen sovány.
2012. jún. 23. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Szia, szerintem próbálj mindenképpen felül vastag anyagú ruhát választani, pl a "deszkaságon" kiválóan segít a merevített fűzős fazon! Az pont a mellben teltebb lányoknak nem áll jól, szerintem, még jobban kidobja, amijük van...

[link]

pl. ezen még gyöngydíszítés, minta is van, ami felül még jobban erősítene!


[link]


vagy ennek a szív alakú kivágása, és a ráncolt anyaga is jó választás lenne!

2012. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Kis mellel szerintem jól mutatnak a nyakba akasztós, mélyebb kivágású ruhák. Egy ilyet egy magamfajta bögyös nem vehet fel, hiszen cicifix nélkül kell őket hordani, az meg szóba sem jöhet.

Pl itt a felső 2 kép:

[link]

A szív alakú kivágást én nem ajánlom, abba kell is tudni mit belepakolni, akkor mutat jól. Nekem olyanom lesz, és úgy áll rajtam, mint az álom, de ehhez kell az, hogy 80/C-s melltartót hordok szivacsok nélkül.

De az ilyen egyszerű, letisztult, pánt nélküli ruhák is jól állnának szerintem, főleg a jobb oldali.

[link]

Egy biztos: ha alacsony vagy, nagy abroncsos szoknyát nem szabad felvenni, mert még jobban összenyom optikailag.

2012. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
2012. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen, a legjobb megoldás talán az lenne, ha a ruhádon mell résznél lenne valami figyelem-elterelő elem, mint az előző hsz-ben lévő link utolsó képén az az ejtés, vagy itt a masni.

[link]

2012. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Olyan, ami mellben erősít és nyújtja az alakot. Mondjuk egy hasonló mellrészű ruha egy A-vonalú, vagy olyan szoknyával, amin hosszúkás díszítés van:


[link]

2012. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Sajnos nem tudok Neked képeket linkelni, de a kismellű nőknek az áll jól, ha van a mellrésznél valami, ami a mell méretéről tereli a figyelmet. (Nekem is nagyon kicsi melleim vannak.) Jó lehet egy szép hímzés flitterekkel, fodor, hasonló. Ha a ruhának van ujja, vagy akár pántja, az is kicsit homokórásabb alakot ad, mert így van valami felül. Mikor barátnőmmel mentem próbálni, neki annyit mondtak, hogy aki kismellű, az ne akarjon most divatos testhez simulós, pánt nélküli ruhát, mert az csak azokon mutat igazán jól, akiknek van melle, keskeny a derekuk, és szélesebb a csípőjük (90-60-90...) Egyébként ha jó ruhaszalont választasz, nagyon sokat segítenek, és tényleg kedvesek, bármilyen alakod is legyen, tuti tudnak megoldást!
2012. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsi a mellem, és a ruhámnak szív alakú a kivágása, ez optikailag nagyítja!
2012. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A videón szereplő menyasszonynak is kicsi mellei vannak: http://www.youtube.com/watch?v=ynnwhzWnnVg&feature=related
2012. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagy mellem van, sziv alaku, fuzos ruhamesz és 165cm vagyok! gyönyörűen áll, akarki látott elajult. Hidd el akármit veszel fel csodás leszel és mindenkinek tetszeni fogsz. Probalgass. Nekem is azt mondtak mivel teltebb vagyok, h a fuzos nem fog jól allni, felvettem egyet és tessék...... Leesett mindenki álla
2012. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!