Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem adják kölcsönbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem adják kölcsönbe a menyasszonyi ruhát azok akik árulják?

Figyelt kérdés

Ahogy nézegetem a fórumokat, rengeteg esküvői ruhát árulnak kb. azonos áron, és ezer éve nem tudják eladni. Én felajánlottam némelyiknek, hogy x összegem van rá, hogy pár órára kölcsönkérjem, tulajdonképpen csak a polgári szertartáshoz. Még csak nem is válaszoltak, pedig nem hiszem, hogy ez ne jönne jól pluszpénznek. :-S

44-eset keresek amúgy.



2012. jún. 29. 14:43
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Azért a legtöbb nőn nem 20 percet van a menyasszonyi ruha, hogy szertartás aztán csá, hazamegy és leveszi......rajtam pl. délelőtt 11-től másnap éjfélig volt a ruha. Az alja füves lett és kicsit homokos (néha leért a fotózáson a földre), a hónalja kicsit sárgás lett a dezodortól az egész éjjeles tánci miatt. Nem is beszélve arról, aki mondjuk véletlen leönti.


Aki nagy abroncsos csipkecsodát akar menyasszonyi ruhának, az nem valószínű, hogy egy kis kétszemélyes aláírásos esküvőre venné meg, mert arra elég egy egyszerűbb ruha, vagy kosztüm. Magyarán aki nagy, abroncsos menyasszonyi ruhacsodát venne bérbe, feltehetőleg egésznapos és estés nagy esküvőre viszi...

2012. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
80%

Pontosan. Ez alapvető higiénia.


Te pl. felvennéd ismeretlen nő használt melltartóját? Mert én biztos nem. Mástól sem várhatom ezt el.

2012. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

nem, hanem azt mondom, hogy gondolom a deluxe-tisztítás olyan horror-árú, egy sima átlögybölős tisztítás nehogy már ennyi legyen egy folttalan ruhán :-S


de hát tök mindegy, akkor üljenek rajta amíg akarnak, aztán majd eladjak ötezerért farsangi bálra 10 év múlva

vagy marad porfogónak örökre -_-

2012. jún. 29. 15:13
 14/37 anonim ***** válasza:
79%
Én is árulom, és kölcsönbe is adnám. Egyszer már adtam is, szalagavatóra.
2012. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
55%

Oh persze, kis lögybölés :D Meg ahogy te azt elképzeled :)

Meg utána a vasalás stb. Azért egy menyasszonyi ruhát vasalni sem egyszerű.


Akinek 20eFt-ot nem ér meg az, hogy abroncsos ruhába menjen férjhez, azt tudom sajnálni. És igen, akkor inkább elrakom, mert 10eFt-ért ezt ugyan fel nem veszi senki, akkor inkább még nézegetem.

2012. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
71%
Csak infó képpen mondom: 6000-ért kitisztították a hatalmas méretű, gyöngyös, kismértékben csipkés, nagy uszályos ruhámat. Én szívesen adtam volna csak bérlésre, de a gondos tárolást hosszú távon nem tudtam volna megoldani. :(
2012. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
na, ugye...
2012. jún. 29. 15:24
 18/37 A kérdező kommentje:

hát ahogy nézem, a legtöbb helyen 4-5-6 ezer az esküvői ruha tisztítás, pont ezért kéne utánanézni, nem ilyen arrogánsan előadni a frankót :-S

[link]


de ez csak egy a kb. tíz közül amit megnéztem

2012. jún. 29. 15:31
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam látni olyan hirdetést, ahol kölcsön is adják (pl. a hazasodunk.hu-n, a bazárban). Amúgy a tisztítás sok helyen tényleg drága, és ha az árult ruha nem egy prémium minőség (az enyém is ilyen pl. amit újan, de olcsón vettem) akkor nem bír ki sok tisztítást. A szalonos, nagyon márkás ruhák azért strapabíróbbak. Másik ok meg szerintem az, hogy nem akarnak ezzel foglalkozni, jönnek, próbálnak, visszahozzák, tisztíttatás, szerződés, tök sok macera én sem foglalkoznék vele (mondjuk nem akarom eladni a ruhám majd, kis esély lenne rá, hogy megvennék).
2012. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
73%
Na igen, ez a tisztítás ára, erre rájön még a vasalás és megsúgom, ennyi pénzért nem vállalnak rá garanciát sem, az dobja meg még az árat.
2012. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!