Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt menyasszony-sorstársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt menyasszony-sorstársam?

Figyelt kérdés
Akad-e olyan nő ma az országban, aki nem pánt nélküli, csupa fodor-bodor, tüllfelhős, kikristályosított, gyöngybe fojtott menyasszonyi ruhát keres. Én elfáradtam és elkeseredtem. Eddig kb 50 ruhát próbáltam fel. Egyik sem tetszett, de anyukám, leendő anyós és sógornő triótól folyamatosan hallom, hogy ez istenien állna. És hiába mondom, hogy ezeknek a ruháknak nincs egyéniségük. Hogy nem lámpaernyőben és habcsókban akarok esküdni. Ti is ennyit szenvedtetek ruhaügyben? Én már ott tartok, hogy áttesszük az esküvőt a strandra és mindenki fürdőruhában lesz. Mert ezek a műanyag rémségek már teljesen elriasztottak!

#csúnya #giccs #túldíszített #vacakok
2013. ápr. 25. 20:02
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, hasonló helyzetben voltam én is mint te. Ha nem zárkózol el attól, hogy az internetről rendelj, nézd meg az etsy.com-ot is. Sokan adnak el sokféle ruhát és le lehet ellenőrizni, hogy az egyes eladókról milyen véleménnyel vannak azok, akik már vásároltak tőle (angol nyelvű).


[link]

2013. ápr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
76%
Rövid (háromnegyedes) csipke ruhám lesz, amit neten rendeltem, külföldről, méretre (olcsóbban, mint itthon egy bérlés). A karikáktól, fodroktól, habos-babos dolgoktól a gyomrom forog, a fátyollal meg ki lehet kergetni a világból. Azt tapasztaltam, hogy az itteni szalonok 99%-ban ugyanolyan ruhák vannak, csak hol jobbra van behúzva a dereka, hol balra. Volt olyan üzlet, ahol abroncs nélkülit mutatni sem tudtak. Rövidebbet, szolidabbat pedig végképp nem. Nekem bejött ez a megoldás, neked is javaslom.
2013. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Hosszu ujju , vagy haromnegyedes ujju ruhat keresek...azok tetszenek, amik kulonleges hatresszel rendelkeznek, de manapsag mind sello fazon....es tudjuk ahhoz tokeletes alak kell, raadasul baromi kenyelmetlenek, felvenni meg feltudnam...de nem ereznem jol magam benne...

A a baj, hogy annyira konkret elkepzelesem van, hogy olyat nem talalok, mas meg nem tetszik...

Meg konkretan nem probaltam, mert nem tuztunk ki idopontot....de rettegek tole....

Viszont a vofely akivel beszeltunk volt mar naturista eskuvon vofely...(a mellenye es viragja fesve volt a testere... Ngyon vicces lehetett, de persze ez nagyon szuk koru volt, es mindenki hasonlo nezettel...:)

Csak a furdoruhara reagalva...


Kitartas!

2013. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Elvileg ezek a 20-as evek divatja szerintiek

[link]


Nem ertek hozza...


Elozo vagyok:)

2013. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

[link]


A cikkben a legalso?

Vintage tipusu? Vagy csak a derek alatti ejtett fazon tetszik?

2013. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
67%
Én mondjuk tényleg nem értem, hogy ha pontosan tudod, hogy mit akarsz, miért nem nyomtatsz ki egy képet és keresel fel egy varrónőt?:) Ezeknek a ruháknak rém egyszerű a fazonjuk, bárki meg tudja varrni...
2013. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Szia! A soraidat olvasva remélem sikerült megértenem, hogy milyen ruha tetszene, de ha nem, akkor bocsi. :) Én nyíregyházi vagyok, és eszembe jutott egy bolt, ahol szerintem ilyesmi ruhák vannak. Nem tudom hol laksz, de hátha segítek vele: [link]
2013. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
81%

Szia! sajnos annyi hozzászólás van már, hogy nincs türelmem elolvasni...


Ugyanebben a cipőben járok, csak kicsit hátrébb mint Te: Én még nem próbálgatok ruhát :)


De én is úgy vagyok vele, hogy se ujjatlan, se merevítős ne legyen...ha láttad a Bűbáj című filmet, akkor az a ruha, amit Giselle VARRT magának a függönyből, és ilyen szép kék volt, na nekem az tetszik nagyon, csak persze fehérben...


De kétlem, hogy elérhető áron találnék bárhol is, most a varratásban gondolkodom...Nekünk szept. 28-án lesz a nagy nap...Nektek?


Üdv

22/L

2013. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
ugyanazt akartam kérdezni, mint a 11-es. Miért nem varratsz?
2013. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Köszi még egyszer minden segíteni szándékozó válaszát. Többen kérdeztétek miért nem varratok. Lehet, hogy az lesz, hogy most már találtam sablont az egyik kedves válaszolónak köszönhetően. Mert a varrónők többsége bizony nem divattervező.

31-es-nek. A linken, amit küldtél az egyes képen lévő chifon ruha... egy álom :) És azt tudom, hol lehet szép chifont venni :))

Köszi még egyszer a segítséget!

2013. ápr. 26. 14:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!