Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy jelezzem tapintatosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem tapintatosan, hogy félek csúnya eredménye lehet a legénybúcsújának?

Figyelt kérdés
A jövendőbelim legénybúcsúját a legjobb haverja szervezi ( aki köztudottan kurv*zni szokott járni egy helyre ). Féltem a páromat,hogy belekeveri valami ilyenbe. Most én állapotos vagyok és a párom nem kíván, 3 hónapja hozzám sem ér. Félek,hogy túl nagy lesz neki a csábitás. Egy félviziló helyett egy bombanő... A párom nem sejti mennyire félek ettől,eddig sose csalt meg,biztam benne...de most aggódok...nagyon.

2014. ápr. 17. 09:00
1 2 3 4 5
 21/47 Andi80018 ***** válasza:
98%
Hát, vannak azért kivételek pasiban is. Mi se nagyon szexeltünk az utsó trimeszterben, mégse ment félre. Azért írtam, hogy kell annyira ismerned a párodat, hogy tudd, megtenne-e egy ilyen dolgot, mennyire befolyásolható jellem.
2014. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
09:39 köszönöm a válaszod :) Igen,a babáért már most odavan :) én már majdnem feladtam,de ő biztatott és tényleg sikerült összehozunk a kis szerelem gyümölcsöt :)
2014. ápr. 17. 09:51
 23/47 anonim ***** válasza:
98%
Oszt meg Kérdező a félelmeidet a pároddal. Ha tényleg szeret Téged, akkor figyelembe veszi aggodalmadat, Vagy lefújja az egészet, vagy egy szolid számodra is elfogadható legénybúcsút tart. Ne mond magadról ilyeneket hogy félviziló. Te a párod és a saját gyermekedet várod ami természetes változásokkal jár. Azoknak pedig ne higgy, akik azt mondják minden legénybúcsú k-rvázás.
2014. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Oké, tehát azért nem szexeltek, mert félti a babát. Jó megértem, bár az az igazság, hogy ez sem normális, mert a babának nem okoz semmit (hacsak nem vagy veszélyeztetett). De mindegy, legyen. Viszont konkrét aktuson kívül sincs semmi egyéb szexuális közeledés köztetek? Mert azt már nem lehet arra fogni, hogy a gyereknek baja lesz a hasadban.

Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak, miért nem állsz elé, hogy "drágám, én aggódok emiatt a haverod által rendezett legénybúcsú miatt ezért és ezért." Ha olyan jó a kapcsolatotok, biztosan meg tudjátok beszélni, talán sikerül is megnyugtatnia.

Amúgy meg ez egy alkalom a megcsalásra, aki olyan beállítottságú, de viszont aki olyan, annak nem ez az egyetlen alkalom, hanem keres még erre megfelelő alkalmat.

2014. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
83%

Azért abba is gondolj bele, hogy vártatok a babára, nem is keveset, valószínüleg többet is aggódtok.Hadd mennyen, hadd bulizzon!Abból,amit írtál róla szeret ő téged, nagyon is, de neki is ki kell kapcsolódnia.És ha a barátja k33urvázós, akkor vszeg ő fog menni, nem a párod.

Ha látja, hogy hisztizel, ezen kattogsz, csak felhúzod őt, de ha úgy megy el, hogy kedvesen viselkedsz vele, és haza várod, akkor sztem más lesz a helyzet.

2014. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
köszönöm. Nem várom el tőle,hogy lemondja vagy ilyesmi. Nézze akár tapizza is a lányokat csak ne lépjen át egy bizonyos határt.
2014. ápr. 17. 09:59
 27/47 anonim ***** válasza:
90%

tapi oké, de dughat is, az sem baj

mi neked a határ? van tartásod? ja nincs.

2014. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Igen,csak ő nem ér hozzám. A közeledésemet elfogadja és én más módokon kielégítem ( csak lehet ez kevesebb élvezetet ad neki )
2014. ápr. 17. 10:03
 29/47 A kérdező kommentje:
A tartásommal sose volt gond. Nem akarom szabályozni. Mindenkinél más a határ. Ne csókolja meg és ne szexeljenek ( ez számit nálam testi megcsalásnak,a lelki megcsalásról pedig esetünkben pedig szerencsére nincs szó)
2014. ápr. 17. 10:07
 30/47 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem bízz meg a párodban, és ne aggódj! Szerintem nem minden férfi olyan, hogy kapva kap az első alkalmon és félremegy! De lehet, csak túl sok rendes férfit ismerek...
2014. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!