Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek csúnya lenne ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya lenne ez a haj esküvőre?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik Aranyhaj frizurája, amikor tele van tűzdelve virágokkal, ilyesmit szeretnék esküvőmre, mert természetimádó vagyok. :) [link]

Szerintetek csúnya lenne? Kicsit másabb stílusban, és hosszabb, de szintén hajjal.


2013. júl. 24. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tettszik....:)
2013. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon szép, de természetesen függ a ruha stílusától is.
2013. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon-nagyon szép! Én is ilyesmit szeretnék majd az esküvőmön.
2013. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
nem rossz,csak arra is gondolj,ha táncolós lagzi lesz,akkor nem biztos hogy kibirja az egész napot..
2013. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép, nyugodtan csináltasd meg, gyönyörű leszel.


De először azt hittem, hogy egy cosplayt fogsz belinkelni, valami hatalmas parókával :D

2013. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jó! Nekem is nagyon tetszik. Mostanában a fonások tetszenek. Sok van ahol ki van engedve a haj és van benne egy fonott tincs, vagy elől van befonva, vagy vízesés.


[link]


[link]


[link]


[link]


Bocsi, muszáj volt belinkelnem.:) Szóval, igen szép!

2013. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Ha késő estig élő virágok lesznek a hajadban, elég fura lesz a végére. Nekünk májusban volt az esküvőnk, a férjem egyetlen kis szál tulipánja mosott rongy lett 2 óra alatt. Szóval óvatosan a virágválasztással! :) De szép amúgy. A képeken jól mutat majd.
2013. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tetszik nektek? :)

Hát ilyen sellős ruhát, vagy hercegnős fazonút szeretnék. Egyszerűbb szabásút, kicsi csillogással, finom, könnyű anyagból. Még nem találtam meg a tökéletest.

2013. júl. 24. 18:46
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
kicsit fura,de szerintem sem lesz túl tartós
2013. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép! :) Egyébként is a Te esküvőd, a Te napod, szóval senki nem szólhatja le! :D
2013. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!