Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy jelezzem tapintatosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem tapintatosan, hogy félek csúnya eredménye lehet a legénybúcsújának?

Figyelt kérdés
A jövendőbelim legénybúcsúját a legjobb haverja szervezi ( aki köztudottan kurv*zni szokott járni egy helyre ). Féltem a páromat,hogy belekeveri valami ilyenbe. Most én állapotos vagyok és a párom nem kíván, 3 hónapja hozzám sem ér. Félek,hogy túl nagy lesz neki a csábitás. Egy félviziló helyett egy bombanő... A párom nem sejti mennyire félek ettől,eddig sose csalt meg,biztam benne...de most aggódok...nagyon.

2014. ápr. 17. 09:00
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajjj...itt nagy gondok lesznek pár év múlva...de ne legyen igazam. Beszéld meg vele. Mondd el neki hogy mitől félsz, ha szeret, akkor megérti, ha nem, akkor meg dobd ki. A gyereknek nem feltétlen ilyen apa kell. És tudod..madarat tolláról, embert barátjáról...
2014. ápr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Tudod ezt hivják úgy hogy szerelem és bármit tegyen,de idővel lehet,hogy sok idővel,de megbocsájt a szív. Legalábbis én igy vagyok ezzel,hogy haragban,gyűlöletben nem lehet élni.
2014. ápr. 17. 10:20
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
pff ez nem szerelem..kevered a dolgokat, tudod ha most megcsal te meg hozzámész, akkor mindig meg fog csalni, mert tudja, hogy veled bármit meg lehet tenni, de ezt érdemled
2014. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
2%
legenybucsuja lesz. mar a neveben is benne van, ez az utolso alkalom hogy legenykent kicsaponghat, noket szedithet es fogdoshat szabadon. lehet csak megfog ket dudat azt annyi, lehet megkinalja egy pipaval is, de nem azert hogy megcsaljon, mivel erzelmileg azok az asszonykak nem jelentenek semmit neki. a ferfiak sok not szivesen tolnanak mert 'hu de jo nagy fara van mint egy versenylonak' , de erzelmi alapon annal kevesebbet. ha szeret akkor meg fogja erteni szerintem, hogy teged zavarna ha rajtad kivul mas fiokba is pakolna a bohocot.
2014. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
94%

Először is fogadd el magad, és a tested változását. Ha te magad azt mondogatod, hogy egy víziló vagy, akkor azért ne várd, hogy a másik megkívánjon. Beszéljetek róla, hogy a babának nem lesz semmi baja, persze nem most kell a fejen állós pózokat kipróbálni :D

A vőlegényed ha meg akar csalni meg fog, ha nem nem, de ez nincs legénybúcsúhoz kötve. Ez nem a haveron múlik.

2014. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
89%

"Tudod ezt hivják úgy hogy szerelem és bármit tegyen,de idővel lehet,hogy sok idővel,de megbocsájt a szív. "


Nem ezt nem szerelemnek hívják, hanem tarsfuggosegnek.

2014. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Tehát hurcolod magadban, hogy megcsalhat a pasid az esküvõd elõtt.Ha ennyire szeretitek egymást,akkor hogyan nem mered elmondani neki?Nekem ez nagyon furcsa.Ülj le vele és fogd meg a kezeit és mondd el neki, hogy mi aggaszt, biztosan nem harapja le az orrodat.Ne hordd magadban, a babának sem tesz jót.
2014. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
83%

"Igen,csak ő nem ér hozzám. A közeledésemet elfogadja és én más módokon kielégítem "


Ez igen. Nem fog qrvázni, hidd el. A qrvázásban az a jó, hogy nem kell foglalkozni a nővel, csak a saját élvezetével. Na most ő ezt megkapja tőled, kielégíted úgy, hogy semmi viszonzást nem kapsz. Ideális qrvája van.


Így is úgyis hozzámész, ha megcsal is. Nem mered neki elmondani neki, hogy mitől tartasz... Szép is ez a szerelem :o Egyébként ha feltételezed a párodról, hogy prostihoz menne, akkor így a terhesség alatt legalább mindenképp használj óvszert, hogy védd magad és a babát. Hátha neki nincs annyi esze. Barátnőm hpv fertőzést kapott a csalfa f..szfej férjétől.

2014. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%

Egyik válaszolonak: némelyik "nő" erkölcsileg közelébe se ér a prostiknak. Szerintem te még nőt se lattál! Gyökér!

Bocs az offért, ez kikívánkozott.

2014. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

Egy évig külföldön dolgozott a párom, akkor eszembe sem jutott, hogy megcsalhat. Aztán mikor már itthon dolgoziott, én rosszabb passzban voltam, rámjött egy kis féltékenykedés. Én akkor elmondtam neki, de nem csinált belőle ügyet, és nem élt vissza vele. Szerintem mond el neki Te is. Nem fog ügyet csinálni belőle.

Az ember nem lehet mindig laza, néha igenis aggódhat, de nem szabad magadban tartani!

2014. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!