Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 3 hónapja vagyok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy barbara tamara kérdése:

3 hónapja vagyok a barátommal nagyon szeretjúk egymást és kis babát várok töle? Szerintetek korai hozzá menni? Meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 23:56
 81/91 anonim ***** válasza:
100%

az apuka facebook üzifalon kérte fel a keresztanyát. már jó előre.

no comment

2013. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
100%

igen, ahogy írtam: az egész házasság, baba csak a nyilvánosság kedvéért van. most tök menőnek érzik magukat, hogy kirakhatják facebookra. egy érett ember az első 3 hónapban a barátainak és rokonainak mondja el, facebookra nem teszi fel.

mondom én, ez az exeknek szól, hogy bibííííí. de azért gyereket csinálni, hogy az exnek bebizonyítsuk, hogy túlvagyunk rajta....

erre nincs szó, a felelőtlenség nem írja le. kérdező meg eltűnt, mert mi mind hülyék vagyunk.

ide is azért írta ki névvel a kérdést, hogy minnél több csatornán eljusson a hír egy expasihoz, vagy a barátja exnőihez. és valami ujjongást várt a válaszadóktól. nem kapott, már meg sem nézi a válaszokat...

2013. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy állítólag megerőszakolták...nem az szokott lenni, hogy akit gyerekkorában megerőszakolnak, az felnőttként nem, vagy csak nagyon nehezen képes szexuálisan megnyílni a másik felé?


A kérdező 18 éves. Hogy képes arra, hogy egy ilyen trauma (?) után így simán összefekszik valakivel (gondolom nem ő az első...), és már terhes is lesz? Na mindegy...

2013. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
100%
Persze ezzel nem azt írom, hogy csak az gátlásos, vagy nem képes szexre, akit gyerekkorában megerőszakolnak, ugyanez van felnőtt nő esetében is, de egy gyerekben szerintem még nagyobb traumát okoz az ilyen...szóval elég furának tartom ezt.
2013. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Látod, hogy a szellemi szintje egy 2évesével vetekszik! Szerintem csak élénk a fantáziája! Akit ilyen trauma ér, az nem vágja nyíltan az arcodba, hogy de hát engem megerőszakoltak! Mélységesen hallgat róla!
2013. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
100%

én is megnéztelek titeket fbon!

nagyon cuki tündibündiaranymogyoróvirágszál párocska vagytok! Tipikus facebook kamaszok :D

mindent ki üzenőfalra, a közönség elé, már csak a fürdőszobában pózolós képeket hiányolom :D

Tényleg nem semmi apuka bibibíííí kiírása, a keresztanyus felkérés meg egyenesen csúcs!


remélem csak valamit nagyon elnéztetek és nem lesz még jó pár évig kisbabátok, csak míg fel nem nőttök

2013. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
78%

Csodalom, hogy nincs kozos ismerosunk...kornyekbeli vagyok....

Sajnalom, hogy sikerul elsz...ni az eleteteket, par evet varhattatok volna,

Remelem nem lesz igazam, sok boldogsagot

2013. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
55%
és azóta mi van veletek?
2013. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg fb-n! :-D
2013. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
Na hogy haladtok? Hogy bírod a terhességet?
2013. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!