Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 3 hónapja vagyok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy barbara tamara kérdése:

3 hónapja vagyok a barátommal nagyon szeretjúk egymást és kis babát várok töle? Szerintetek korai hozzá menni? Meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 23:56
 71/91 anonim ***** válasza:
74%
Á tizennyolcadikán már férjes asszonynévvel új regisztrációt csinált. De apuka se semmi a bibibibibii apa leszek szöveggel.
2013. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden palijához új adatlapot kreál, akkor 30 éves korára igen sok lesz neki :D
2013. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
100%

Na, abból kiindulva tehát, amit tudunk, igen, meg fogod bánni és nagyon korai a gyerek főleg. Mert azt nem lehet visszacsinálni. Elválni még elváltok egy kis illetékért.


Kis hasonlat:

Te kb. ezt várod de sajnos ilyen lesz:


[link]

2013. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi eszed van, simán kinézem belőled, hogy nem is vagy terhes, csak késik egy hetet, de te már körbekiabáltad, hogy anyuka leszel...
2013. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon gyerekesek.Az apuka is durva bibibíííí jaj, ez elég gáz.Meg a köszcsi.Én sem beszéltem így,nehogy a férjem.Akkor még igaz csak a párom volt.21 évesen szültem, a párom volt 26 éves,de mi nem is így gondolkoztunk ahogy ők itt ketten.Nem egy játékbabájuk lesz.Nem csak aranyos egy kisbaba,lesz ő sírós is,meg beteg is.Kell neki ruha is,meg ennivaló is.Ezek pedig tudtommal nem ingyen vannak.Nekünk legalábbis nem adták ingyen.
2013. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
80%

Apa leszek bibibiii... :)))Jesszus, minek nektek a gyerek, előbb nőjetek fel.

Ahogy kinéztek,értelmi szint nulla,max egy játékbabát adnék a kezetekbe,de azt is csak óvatosan:)

2013. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
43%

ÚRISTEN, még én írtam valahol, hogy ez kamu.

Aztán megnéztem a facebook adatlapot.

Milyen naiv vagyok.:D :(

Nekem kicsit áldozatnak is tűnik a kérdező. Azt a gyökeret kéne elkapni, aki megerőszakolta. Ja meg az édesanyját, hogy ennyire "törődött" vele.

2013. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyi esze még lehetne, hogy nem csináltatja fel magát. Jó tudjuk, tudjuk, biztos gyógyszer mellett. Mint itt a gyakorin az összes szerencsétlen. Szerintem az egész világon annyian nem esnek gyógyszer mellett teherbe, mint ahányan itt előadják.
2013. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
27%
Az is kérdés,hogy kisbabát vársz tőle? Vagy miért írtad kérdőjelesen? :-)
2013. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
71%
20:05 ezt már én is észrevettem,hogy itt mindenki gyógyszer mellett lesz terhes! Bár mondjuk,ha C-vitamint szed fogamzásgátló helyett...:-D nem kéne írni a gyógyszergyártónak,hogy a fogamzásgátló mindent gátol csak a fogamzást nem! Komoly gyártási hiba lehet ezekkel a mai fogamzásgátló tablettákkal!
2013. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!