Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 3 hónapja vagyok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy barbara tamara kérdése:

3 hónapja vagyok a barátommal nagyon szeretjúk egymást és kis babát várok töle? Szerintetek korai hozzá menni? Meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 23:56
 11/91 anonim ***** válasza:
82%

18 évesen szülni egy három hónapos kapcsolatba...Legrosszabb rémálmaim közé tartozott mindig is, előbb vágnám le a fél karomat, mint hogy ilyen felelőtlen legyek.

De őszintén kívánom, hogy se ti, se a gyerek ne bánja ezt meg később.

2013. jan. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
26%

Én meg egy 5 hónapos kapcsolatba szülök, csak, hogy borzoljam a kedélyeket. Igaz én 32 vagyok, nem mintha bármit is számítana.

Kedves Kérdező! 10-es voltam, ne hagyd, hogy vadidegenek befolyásoljanak az életedben. Ha gondolod írj privit.

2013. jan. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
59%

3 hónapja vagyok a barátommal nagyon szeretjúk egymást és kis babát várok töle?


igen, kisbabát vársz tőle ( vagy nem, ezt te tudod)


Szerintetek korai hozzá menni?


3 hónap után? igen. régóta ismered, de csak 3 hónapja jártok? nem.


Meg fogom bánni?


Éld úgy az életed hogy végül semmit ne bánhass meg. Én ezt teszem. Eddigi életemben mindig történt olyan amit megbánhattam volna, mégse bánom, és nem tenném másképp, mert azokból a dolgokból ezerszer jobb dolgok születtek olyan emlékekkel amiket viszont bánnék ha nem születtek volna meg.

2013. jan. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
82%

32 és 18 év között van ám egy kis különbség...

És aki nem tartja ezt jó ötletnek, nem feltétlen a vészmadár szerepét szeretné magára vállalni, és nem feltétlen rosszindulat vezérli.

Ha a kérdező a szerencsés kivételek közé tartozik, akkor az remek, de a mai világban senki ne mondja, hogy ilyen fiatal kapcsolatban ennyi idősen teherbe esni annyira hű de remek dolog, mert nem az...

Mondjuk az anyagi háttér sem mindegy egyáltalán, mert ha szülők nyakára szül, az is gáz, és ha magára marad állás nélkül a babával, az sem épp kellemes helyzet.

2013. jan. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
9%

De azért a "fél karomat levágnám" az is elég költői túlzás, nem kedves utolsó ?...

Tisztában vagyok azzal, hogy 18 és 32 között mennyi a különbség (számtanilag), de azért megjegyezni kívánom, hogy sokszor egy 18 éves érettebb, mint akár egy 30-as.

Egyébként az, hogy félelmei vannak, alapvető emberi vonás, főleg első terhesség esetén. Az pedig egyértelmű szerintem, hogy nem a "szülei nyakára szül", mivel említette a Kérdező, hogy a családjával nem tartja a kapcsolatot.

2013. jan. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
83%

Ne magyarázza már be nekem senki, hogy 18 évesen normális dolog egy 3 hónapos kapcsolatba, a jó nagy semmire kipotyogtatni egy szerencsétlen gyereket.


Igen, meg fogod bánni, meglehetősen hamar.

2013. jan. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván költő túlzás, tudod szoktak ilyen fordulatokat alkalmazni írásban az emberek, adott hangulat/érzés megfelelőbb érzékeltetése miatt. Bocs, ha neked ez új...
2013. jan. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 A kérdező kommentje:
A völegényem kint német országban én pedig itthon dolgozom! Az anyagi háttér megvan és amugy is külön lakunk a szülöktöl csak 2en
2013. jan. 31. 01:37
 19/91 anonim ***** válasza:
77%

Elárasztották a GyK-t a 17-18 éves terhesek. Hálistennek, akkor mégsem fogyunk már tovább...

Honnan a fenéből tudnánk kedves Kérdező, hogy mi lesz veletek? Ezen a kérdésen akkor kellett volna elgondolkodnod, amikor még nem voltál terhes. Arra azt tudtuk volna válaszolni, hogy bizony korai, mert egy 18 éves lánynak még az iskolapadban van a helye egy darabig. Aztán a munkahelyén lenne a helye, és közben akár tervezgethetné boldogan a családalapítást a választottjával. A nagy számok törvénye alapján, a terhesség miatt, néhány hónapos kapcsolat után sebtében összehozott házasságok, jó, ha a gyerek 1 éves születésnapját megérik. Majd meglátjátok, hogy ti melyik statisztikát erősítitek...

2013. jan. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
80%

Na, hát ez már jó pont...Mondjuk én ilyen anyagi háttér mellett sem szülnék ilyen hamar, de ez már tényleg a ti dolgotok, reméljük nem bántok meg semmit :)

A kérdésfeltevés annyiból tényleg értelmetlen, hogy ha gyereket mertél bevállalni, akkor ahhoz képest már a papír nem akkora lépés (szerintem).

2013. jan. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!