Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 3 hónapja vagyok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy barbara tamara kérdése:

3 hónapja vagyok a barátommal nagyon szeretjúk egymást és kis babát várok töle? Szerintetek korai hozzá menni? Meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 23:56
 61/91 anonim ***** válasza:
74%

Ugyan mar gyerekkel vilagot latni pelenkara nem fog telni nem hogy utazasra.

Erbreszto !!!

2013. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
100%
a gyereket nem megcsinálni nagy kunszt(arra sokunk képes) hanem tisztességben felnevelni. Úgy, h neki jó legyen, nem mert nekünk jó h van egy kisbabánk, hanem mert neki rendes élet kell. Ezt nyilván tudod, ha intézetben nőttél fel, h sokan belebuknak a gyereknevelésbe...ezért kell érett fejjel, normális körülmények közé szülni. elég logikus szerintem
2013. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
100%

Na,megnéztelek fészbukon.Kb erre számítottam:) Inkább 16nak néztek ki mint 18 és 22-nek,de ez mindegy. Minden képből,kommentből süt,hogy GYEREKEK vagytok! Ami nem gond,de gyereknek gyereket vállalni,hát nem tudom...


Egy kérdés:ti tinik,mikor tanuljátok már meg használni az önkioldót a telefonon/fényképezőn?

2013. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
100%
További 3 hónapot sajnos ez a kapcsolat már nem fog kibírni.
2013. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
100%

az a probléma, hogy mindenki azt mondja, ennyi idősen ne legyen gyerek. de a baj, hogy már van, és nem tudom, egyáltalán el lehet-e még vetetni, ha úgy is döntene.

amúgy tényleg elcseszheted rendesen az életedet, mert nem is ismered, akinek szülni akarsz, és lehet egy vadbarom. de mivel neked semmid nincsen, 100%ban kiszolgáltathatod magad a gyerekeddel egy férfinek. menned nincs hova, munkád nem lesz, ő fog eltartani, és mindent el kell tűrnöd, ha az mindennapos verés a gyereknek és neked is, azt is el kell tűrni.

remélem tudod (mert én is megnéztem az adatlapodat) hogy egy gyerek nem olyan, mint egy cuki kutya.hogy leviszem sétálni azt jólvan. ez nem valami "tök menő a haverjaink előtt és az exbarátom is bekaphatja, kiteszem a facebookra, irigykedjetek" dolog.


hogy az esküvő korai-e? az már tökmindegy!

2013. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb gáz, hogy meggyőződésem volt, hogy nem igaz a sztori...de ahogy látom sajnos igaz. Azta!

Helyes írni sem tudsz, gyerek vagy, a pasid is az. Hozzámenni? ez a legkisebb probléma ebben az egészben! Csak azt nem tudom ezeknek a mostani tizenéveseknek(tisztelet a kivételnek),h ogyan lett ilyen kevés esze az élethez??

2013. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
100%
* helyesen írni
2013. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
79%
Megnéztem én is, mintha a 13 éves önmagamat látnám...
2013. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
100%
Még augusztusban mással jártál, gondolom nem az aktuális volt, ha 3 hónapja vagytok együtt. Gyorsan váltasz hallod-e. Múlt hónapban voltál 18, a nyáron még mással jártál, de már terhes vagy és férjhez fele mégy. Nem lesz ennek jó vége.
2013. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy egyáltalán nem sírtad ki, hogy megkérje a kezedet...És ez volt hétfőn.


[link]

2013. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!