Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 3 hónapja vagyok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy barbara tamara kérdése:

3 hónapja vagyok a barátommal nagyon szeretjúk egymást és kis babát várok töle? Szerintetek korai hozzá menni? Meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 23:56
 31/91 anonim ***** válasza:
92%
Miért te kerültél intézetbe, ha megerőszakoltak?
2013. jan. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 A kérdező kommentje:
Tudod van az un. gyermek jóléti szólgálat! Nem tudom halottad e már azt a kifejezést h Gyivi ha nem akk keress rá a neten! Én ott voltam 15éves koromig utána helyeztek ki egy lakó otthonba ahol az olyan gyerekek voltak akik hátrányos helyzetüek voltak vagy bántalmazta a szülei!
2013. jan. 31. 02:23
 33/91 anonim ***** válasza:
97%
Ja Gyiviben nőttél fel, de 18 évesen már biztos anyagi háttered van meg ilyenek... Úristen. Egy 18 éves érzelmileg sérült lány belekapaszkodik az első pasasba, aki ügyet vetett rá. Mindjárt szül is neki egyet, hadd legyenek szép család.. Mi lesz ebből..
2013. jan. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyom korai. A gyerek is meg a házasség is. Mi 4 éve voltunk házasok mikor terhes lettem.
2013. jan. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
94%

15-ös....lehet néha egy 18 éves érettebb mint egy 30-as,de ez a példa nem ezt bizonyítja.Ha érettebb lenne,most nem lenne terhes 18 évesen 3 hónapos kapcsolat után.Szül a nagy semmire,gondolom sem végzettsége,sem munkája nincs.

és nagyon nem mindegy,hogy valaki 35 évesen szül 5 hónapos kapcsolatba,vagy 18 évesen 3 hónap után.Felelőtlenség!De nem is értem, annyi módon lehet védekezni,arra már nincs esze a sok tininek,fiatalnak.

2013. jan. 31. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok a kis Márkóhoz!
2013. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük egy kicsit pszichológiai szempontból: ha megerőszakolnak egy 12 éves kislányt, az 6 évvel később hogy hogy nem küzd érzelmi és egyéb lelki problémákkal? Bárki mást ha megerőszakolnak szenved évek múltán is a történtek okozta sokktól és gyakran érzelmi traumaként éli meg ha szexuális kapcsolatot kell létesítenie a partnerével.

De erről már számos kérdés is született az oldalon. Erre fel te nem hogy lefeküdtél az újdonsült pasiddal még a védekezésről is elfelejtkezel? A palid külföldön dolgozik de mégis együtt laktok? Megvan az érettségid ha már 18 vagy? Milyen keresetedről beszélsz? Egy érettségivel 18 évesen max a minimálbér körül kapirgálhatsz.

Nekem kamunak tűnik a sztori.

2013. jan. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
72%

Kalányos Dzsesszika vagy Kolompár Rikárdó lesz gondolom.

(aki írta, mégsem fogyunk: jelzem, csak a magyar fogy..)

2013. jan. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
34%
Ne húzd fel Magad! Ha elég érettnek érzed Magad a babához, a párod is szeretettel várja, és a körülmények - lakás, munka, a fiú családja - is rendben vannak, akkor ne félj semmitől! Menj nyugodtan hozzá!
2013. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
100%
A 22 éves pasid majd az első év után, hogy a külföldi keresetét még élvezni szeretné, nem családot eltartani belőle, hanem megvenni az első autóját, motorját, nyaralást tervezni, tanulni vagy amire épp vágyik. Nem férjként, családapaként gürizni 22 évesen. Majd felnyílik a szeme, h neki mennyi minden kimaradt az életéből és be akarja pótolni, lesz másik csaj is, aki független, nem akar még szülni jó ideig. Te meg majd kapsz egy kis gyerektartást, ha jó fej a pasi, Ha nem, akkor annyit se.
2013. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!