Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 3 hónapja vagyok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy barbara tamara kérdése:

3 hónapja vagyok a barátommal nagyon szeretjúk egymást és kis babát várok töle? Szerintetek korai hozzá menni? Meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 23:56
 51/91 anonim ***** válasza:
25%

18 evessen tanulni kell meg beutazni a vilagot elmenyeket baratokat gyujteni idegen nyelveket szokasokat tapasztalni.Labad a forro tengerparti homokba furni a csillagokat nezni es almodozni.

En 18 eves lanyom az eretsegi utan utazott Tajfold indonezia vietnam hatizsakkal baratokkal.Aztan fosulira ment elvezi tapasztalja az eletet lessz mit meselnie majd egyszer a gyerekenek.Most22 eves tanul es mar 5 eve ua fiu udvarol neki es hetvegen egy napot evgutt toltenek.Mindketten elik a diak eletet bulizva vizsgakkal.Talan maj egyszer osszekoltoznek ha eljon a felnottevalas ideje.

Ezzel szemben te a varos vegi buszmegallo es az orvosi rendelo esetleg a tescoig jutottal el.Mit tudsz majd nyujtani a gyereknek erzelmileg lelkileg meselve okossan?

2013. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
31%
Ha már vele élsz egy ideje (de nem szülőkel, hanem csak kettesben, mert az teljesen más), akkor el tudod dönteni ezt. Akkor az is látszik, hogy tudtok-e változni a másik kedvéért (kölcsönösen) egy-egy rossz tulajdonságon. A puding próbája az evés. :) De gyerkőccel nem sok választás marad. :( [Mondjuk mi már azelőtt megfogadtuk, hogy örökre együtt leszünk, mielőtt összeköltöztünk volna, és ez a fogadalom összeköt minket azóta is, de azét voltak durva dolgok, amik akkor derültek ki, mikor különköltöztünk ketten, viszont változtunk egymás miatt.]
2013. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és én még fiatalabb voltam, mint Te, de nem bántam meg. :) A világért se cserélném el az életemet a mindent próbálgató, még boldogságot kereső átlagos fiatalokkal.
2013. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
81%
mi az igazi kérdés? úgyis te döntöd el
2013. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
50%
Az előttem író 62%-os válaszolóval azért nem értek egyet, mert a pároddal is be lehet járni a világot, a pároddal is csinálhatsz, átélhetsz felejthetetlen közös élményeket - sőt kell is, hogy ne legyenek szürkék a hétköznapok. Nekünk ugyan nincs pénzünk külföldi utakra, de itthon kiszórakozzuk magunkat - bár évekig nem volt pénzünk erre se, de most már legalább van rá keretünk. Babával is meg lehet ezt oldani, ha olyan ember vagy, aki a gyermeket áldásnak tekinti, és nem nehézségnek. Én mondjuk egyelőre nem áldásnak tartanám a gyereket, hanem nehézségnek, de tudom, hogy van, akinek minden vágya egy baba már 18 évesen, és aki ilyen típus, azt ez boldoggá is teszi. És az nem igaz, hogy attól leszel érzelmileg érett vagy érzelmileg teljes, ha nem kötelezed el magad, és tudsz ezer kalandról mesélni. Elkötelezve is van ugyanolyan sok kaland, sőt párban még izgalmasabb, jobb is szerintem. De kinek a pap, kinek a papné...
2013. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnéztem a fészbuk adatlapodat. (ha már névvel kérdezel itt) Tipikus tinicsaj, pózolgatok az új ruhámban, a kiskutyámmal, az új telómmal, béke jelet mutatok, szívecskék, playboy-nyuszi, stb. Ne haragudj, de ez olyan 13-14 éves szint...Nem csoda, ha nem volt eszed a védekezéshez!
2013. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
100%

A palijának is megvan az értelmi szintje: "Apa leszek bibibííí!!!!! :D :D :D"

Amúgy meg az arcod és a viselkedésed alapján totál képtelen leszel felnevelni egy csecsemőt. Legalábbis felelősséggel.

Annyira gyerekesek vagytok mindketten, minek még egy 3.?

2013. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
100%
Jajj megnéztem énis...De enélkül is megmondtam volna, hogy nemhogy az eljegyzés korai, hanem a gyerek is. Sőt. Ezt nagyon át kéne gondolni még egyszer, FELELŐSÉGTELJESEN.
2013. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
100%

Én is megnéztem...tipikus tiniszerelem...nyaljuk faljuk egymást, feltöltjük fészbúkra és ez tök menő.

A barátod egyáltalán nem néz ki 22 évesnek, főleg azon az értelmi szinten, ami az adatlapjából kiderül..de te se 18-nak...és egyikőtök se az az igazi szülő típus...18 és 22 évesen kellene olyan agyi szinten lennetek, hogy védekezzetek, és fel tudjátok mérni, mit vállaltok. Én úgy nem mernék most babát vállalni, hogy saját vállalkozásban dolgozok, a párom meg elég nagy rangban, nagyon jó keresettel dolgozik a légiközlekedésben, saját lakása van...és jóval idősebbek vagyunk nálad...nem értem, hogy ti hogy gondoltátok ezt. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nagyon felelőtlenek vagytok, és tipikus gyerekes viselkedés ez is, ahogy reagáltál a kommentekre. Aki értelmesen válaszolt, és nem azt mondta, hogy hajrá, az már rögtön retardált és hülyének nézed ahelyett, hogy belegondolnál kicsit is a helyzetedbe. Majd pár év múlva rájössz, hogy miből maradtál ki, az a 6-8-10 év, amit eltoltál ezzel, majd csak akkor fog kibukni. De addig úgyse hiszed el.


Ja és még az a véleményem, hogy ha annyira biztos lennél magadban, nem tettél volna fel ilyen kérdést...szerintem nagyon jól tudod te, hogy hülyeséget csinálsz...

2013. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
100%
És akkor a nagy kérdés: szülők, idősebb rokonok, nevelők mit szólnak hozzá, hogy bővül a család?
2013. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!