Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 3 hónapja vagyok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy barbara tamara kérdése:

3 hónapja vagyok a barátommal nagyon szeretjúk egymást és kis babát várok töle? Szerintetek korai hozzá menni? Meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 23:56
 21/91 anonim ***** válasza:
45%

18 éves lánynak még az iskolapadban van a helye egy darabig.


és meddig? normális tanulás mellett 18 évesen már van az embernek vagy egy szakmája vagy egy érettségije. nem kötelező mindenkinek egyetemre járnia. igen lehet jönni azzal hogy diploma nélkül.. csakhogy lassan már ott tartunk hogy diplomával se.. arról nem is beszélve hogy a kérdező további írásából kiderül hogy a felsőoktatást nem nagyon lehetet tervezni.

2013. jan. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
87%

Le fognak pontozni

de ez a kérdés is kamuszagúnak tűnik.

Hogy miért?

Az összes "támadnivaló" sztereotípiát felsorakoztatja, helyesírási hibákkal halmozva.

2013. jan. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
79%
És érdekes módon mindig ilyenkor szaporodnak meg az ilyen típusú kérdések.
2013. jan. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
58%
Ez is csak egy tyúkólrobbantó kérdés valami unatkozó kamaszsráctól.
2013. jan. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 A kérdező kommentje:
Oltogatni azt tudtok xD csak az a baj h nem tudjátok h mivan én neveltem az ikrek tesoim mert anyám baszott rájuk 10évesen! Aztán bekerúltem intézetbe mert anyám párja megeröszakolt utána kivett és megint én neveltem öket tudom mennyi felelösséggel jár egy baba én 2öt neveltem akiket velem együtt késöbb a gyámügy elvett anyámtól
2013. jan. 31. 01:52
 26/91 A kérdező kommentje:
Istenem de sajnálom az ilyen retardált kreténeket ki van irva h Barbara Tamara erre le srácoz thx
2013. jan. 31. 01:57
 27/91 anonim ***** válasza:
80%
Nah ezek után mondjátok, hogy nem kamu. :O
2013. jan. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
71%
és miből fogod eltartani azt a gyereket ?
2013. jan. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
82%
Jaj hagyjátok már kitaláció az egész, olvassátok már el figyelmesen.
2013. jan. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 A kérdező kommentje:
Irtam h dolgozom meg van apja is ám nem a szent lélek szállt meg -.-'
2013. jan. 31. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!