Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki meghallgatna? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meghallgatna? Nagyon el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz az eskuvonk,es par hettel elotte jelentik be tobben is a szuk csaladombol h ne varjak nagy osszeget,mert nem igazan allnak jol mostansag.Nem akarom megjegyezni h pontosan kikrol van szo,mert nem szeretnem ha vissza olvasnak a kerdesem veletlenul:(de nagyon kozeli szemelyek.Mi megteszunk mindent h jol erezzek magukat,h finom legyen a menu,meg h ne szenvedjenek a vendegek hianyt semmiben,elegans egyszeru eskuvo legyen,h ne kelljen szegyenkeznunk h nem volt megfelelo az ellatas,aztan ok meg meg annyi penzt sem tudnak tenni h epp a menut fizessek ki:(((nagyon el vagyok keseredve,mert felek h nagy minusszal jovunk ki,egyszer az eletben csinalunk eskuvot ,es akkor is igy kell jarnom,olyan kicsi reszemrol a csalad,es meg ez a keves kis rokonsag is szegyenbe tesz:(A paromnak sok meghivottja lesz,kb 150,nekem 25szemely,epp a testverek unokatestverek,nem tudom h van e itt olyan ember aki meg tud erteni,es nem tudom h mit tegyek,h jo legyen,en nem akartam eskuvot,mert tudtam nincs mire,de a parom miatt muszaly ,es most igy fogok jarni,rosszul esik h ijen csaladom van,h egy ijen jeles napon sem tudjak megallni a helyuket:(Tudna e valaki tanacsolna valamit,kerlek ne bantsatok,igy is nagyon szomoru vagyok.
2011. júl. 19. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
69%
Borzasztóan ostoba nő vagy, megérdemelnéd, ha a családod az esküvőd közelébe se menne... És még sötét is, ilyen helyesírást, te jó ég...
2011. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de ahogy a körülményeket leírtad, nem értem a problémát...


Elmondom, az én szótáramban mi azaz esküvő:

a családtagokat, és a barátokat meghívom, hogy legyenek részesei életem legboldogabb napjának, ünnepeljenek velem, megvendégelem őket, hogy jól érezzék magukat, és minden tökéletes lehessen a nagy napon, ők pedig hálából, hogy gondoltunk rájuk, megajándékoznak minket, hogy így teljesedjen ki a boldogságunk.


Te meg beszélsz itt pénzről, meg gazdag családról, szegény családról, csöppet el vagy tévedve!

2011. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
45%

azért ne döngöljétek már szegényt a földbe...


sztem kicsit túlzott a kérdező irányába tanúsított rosszindulat..


az viszont igaz h nem szabadna elvárnod a rokonságtól h ők vigyék a hátukon az egész esküvőt..:S

2011. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim válasza:
53%

A te rokonaid egyenek külön, megkapják a párod vendégei után megmaradt moslékot, így legalább az se megy kárba.


Ja és ilyen, nem "ijen".

2011. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
71%
bocsánat, ezen a moslékos beszóláson nagyon szakadok xD
2011. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
87%
Valaki írta,hogy azért szomorú a kérdező, mert minden le van szervezve. Hát ez az. Sokan nem értik,hogy nem úgy szervezünk esküvőt, hogy majd biztos visszajön az ára. Aki így indul neki,az ne szervezzen!
2011. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
76%

Na, látom megjelentek a "hivatásos" lepontozók :=) Ennél nagyobb örömötök sose legyen, minthogy mindenkit lepontoztok :=)


Kedves Kérdező!

Az esküvő nem üzlet, hanem az életetek egyik legszebb napjának közös megünneplése. Hogy hány embert hívtok meg, vagy egyáltalán meghívtok-e valakit, hogy együtt ünnepeljetek, az csak a ti döntésetek, de azt várni, hogy majd a vendégek "összedobják" az esküvői költségeket, nemhogy nem szép dolog, de egyenesen szégyenletes.

Ellenben az, hogy a te rokonaid nem tehetősek, cseppet sem szégyellnivaló.

Csak egy példa: ha születésnapod alkalmából vendégeket hívsz, ott sem várod el, hogy az ajándékaik minimum fedezzék a vendéglátás költségeit.

Ha a párod miatt érzed ezt kellemetlennek, beszéljétek meg, mutasd meg neki a kérdésedet és az érkezett válaszokat, talán ezzel sikerül jobb belátásra téríteni. Ha viszont nem, akkor nem túl jól indul a közös életetek...

2011. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
84%

te jó ég... én 5 perce csak ülök itt és tátott szájjal olvasok..

egyszerűen nem bírom felfogni, hogyan lehet arra alapozni egy esküvőt, hogy majd visszajön az ára, vagy még nyereséggel is lesz zárva. nem tudok mit írni, sajnálom hogy vannak akik így gondolkodnak

2011. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
59%

Mi azzal kezdtük, hogy számoltam egyet, 500e az esküvő, majd kinyitottam a tárcám, volt benne 50ft. Eszembe sem jutott, hogy 75fő majd összedobja menyatáncba így vagy úgy.

Esküvő lefújva/elhalasztva(polgárit megtartottuk 2tanúval)

Anyám zsebből kifizeti, kit érdekel, az én esküvőm, olyan legyen amilyet én akarok, ne olyan amilyet finanszíroznak.

Lesz pénz, lesz esküvő.

Aki ad, ad, aki nem tud adni az nem ad. Sajnálom, így jártál.

"addig kell takarózni, amíg a takaró ér"

2011. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
25%

nem tudom, mi a problémátok...valószínű szomorkodása közben írta, nem kell véresen komolyan venni minden szót...


teljesen megértelek, Kérdező!

nekem is égne a pofám a párom és családja előtt, hogy az én rokonságom arra sem volt képes, hogy ezt megtegyék...

Most gondoljatok bele...ti odaállítanátok egy esküvőre nulla ajándékkal/pénzzel, és lenne pofátok jól érezni magatokat, meg dajdajozni? Mert nekem nem... mi is hivatalosak vagyunk jövő hónapban egy távolabbi rokonéra, de megmondtuk előre, hogy sajnos nem tudunk ott lenni...az én kajáltatásom ugyan már ne kerüljön senkinek több 10ezrébe...

lecsupaszítva: ha elmész egy szülinapi partyn pizzázni a haverokkal, akkor sem az ünnepelt fizet, hanem a haverok összedobják, ki ennyit, ki annyit...mert egy emberre vetítve csak 500Ft a jókedv, ha meg az ünnepelt állna mindent-tulajdonképp fizet, hogy ünnepeljék....-, akkor neki 5000Ft-al lesz kevesebb zsebében...


Kérdező!

sajnos értelmes tanácsot nem tudok adni az ügyben...

valószínűnek tartom,hogy a rokonok régebb óta tudták, hogy esküvő lesz, ha akartak volna, tudtak volna félretenni...mert nem hiszem el, hogy nem...mert ha valaki annyira szegény, akkor az az illető annyira szegény volt már akkor is, mikor meghívtad, illett volna visszautasítani a meghívást, azzal az indokkal, hogy nem fér bele a keretbe...és akkor te még mindig mondhatod azt, hogy "nem az a lényeg, csak gyere el!" - de így előre tudod, mire számíts


az meg a lehető legnagyobb pofátlanság, hogy ezzel a szöveggel áll elő pár héttel korábban...

maradt volna csöndben, és a borítékba meg ne írt volna nevet, és annyit ad, amennyit tud...

legalább életed legszebb napját nem rontotta volna el ennyire..


NA DE!

lényeg a lényeg, ez van, nem tudsz mit tenni ez ellen, ez nem a te hibád, szóval hagyd abba a szomorkodást, és egyél csak azért is, nagyon boldog!!!!:)


Ui.: írd meg, hányan lesztek, hol lesz, mennyit költöttetek eddig, esetleg mi nincs még meg...megpróbálok segíteni spórlósabban kitalálni valamit, meg megsaccolni a visszajövő összeget!


Lili

2011. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!