Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2 hét múlva esküvő, és minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét múlva esküvő, és minden rossz összejött. Volt így Nektek is? Vagy csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Betegség, munkahelyi problémák, pénzügyi gondok, vendég lemondások, veszekedés családdal, stb stb

Nem hiszem el, mintha minden összeesküdött volna ellenünk. :( Már teljesen el vagyok keseredve...

Más is volt így? Helyreállt minden az esküvőre??


2009. aug. 7. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk az utolsó hétig minden a legnagyobb rendben ment, aztán az utolsó három napban a zenészünk bejelentette, hogy bekell feküdnie a korházba, a legjobb barátnőm péntek este telefonált, hogy nem tudnak jönni mert beteg a babája (Ez azért is volt nagyon rossz mert nem hívtunk sok vendéget csak azokat akiket úgy gondoltuk, hogy a legközelebb állnak hozzánk, kb 45 fő.) Majdnem nemlett meg minden kellék a ruhámhoz... és még pár apróság. A zenészünk szerencsére küldött maga helyett mást, nagyon profi volt Ő is. Amikor péntek este már tele volt a hócipőm, kicsit pityeregtem a párom azt mondta "Az a lényeg Mi ott leszünk, és szeretjük egymást". És végül is tényleg az. Ezek után teljes nyugalom szállt rám, szombaton én voltam a legnyugodtabb, többen mondták is, hogy nem látnak rajtam semmi izgalmat. A szombati napon már szerencsére minden rendben volt. Csodálatos esküvőnk volt. És azok akiknek igazán fontosak vagyunk velünk ünnepelte és akkor már csak ez számtott.

Nálatok is biztos minden rendben lesz a végére, Te csak azzal törődj, hogy Ti jól érezzétek magatokat és ha a vendégek ezt látják, Ők is jól fogják magukat érezni.

Sok boldogságot!

2009. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mindannyian feszültebbek vagytok ezért vannak veszekedések és lehet emiatt is tűnik olyan szörnyűnek a helyzet.Nem lesz semmi gond;)Sok Boldogságot!
2009. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat!

Remélem hogy minden rendben lesz, és minden rendeződik az esküvőre.

A gratulációt is köszönöm! :)

2009. aug. 7. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!