Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki meghallgatna? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meghallgatna? Nagyon el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz az eskuvonk,es par hettel elotte jelentik be tobben is a szuk csaladombol h ne varjak nagy osszeget,mert nem igazan allnak jol mostansag.Nem akarom megjegyezni h pontosan kikrol van szo,mert nem szeretnem ha vissza olvasnak a kerdesem veletlenul:(de nagyon kozeli szemelyek.Mi megteszunk mindent h jol erezzek magukat,h finom legyen a menu,meg h ne szenvedjenek a vendegek hianyt semmiben,elegans egyszeru eskuvo legyen,h ne kelljen szegyenkeznunk h nem volt megfelelo az ellatas,aztan ok meg meg annyi penzt sem tudnak tenni h epp a menut fizessek ki:(((nagyon el vagyok keseredve,mert felek h nagy minusszal jovunk ki,egyszer az eletben csinalunk eskuvot ,es akkor is igy kell jarnom,olyan kicsi reszemrol a csalad,es meg ez a keves kis rokonsag is szegyenbe tesz:(A paromnak sok meghivottja lesz,kb 150,nekem 25szemely,epp a testverek unokatestverek,nem tudom h van e itt olyan ember aki meg tud erteni,es nem tudom h mit tegyek,h jo legyen,en nem akartam eskuvot,mert tudtam nincs mire,de a parom miatt muszaly ,es most igy fogok jarni,rosszul esik h ijen csaladom van,h egy ijen jeles napon sem tudjak megallni a helyuket:(Tudna e valaki tanacsolna valamit,kerlek ne bantsatok,igy is nagyon szomoru vagyok.
2011. júl. 19. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
87%

"en nem akartam eskuvot,mert tudtam nincs mire,de a parom miatt muszaly"

Akkor majd a párod rokonai pótolják azt az összeget! Azért csináltok esküvőt, hogy kaszáljatok belőle, vagy azért, hogy megünnepeljétek a szerelmeteket?

2011. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
32%

kűdgyek zsetont?

egy bankszámlaszámot kérnék

2011. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod családja jobb módú, akkor talán a kettő kompenzálja egymás és kijöttök 0-ra. Gondolom az jó lenne, mert akkor ünneplés is volt és a pénz is visszajött.
2011. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
66%

en nem akartam eskuvot,mert tudtam nincs mire,de a parom miatt muszaly"


Az ilyen múszály eskűvőknek lesz válás a vége.

2011. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
31%
Énis t'ok kölcsönadni.
2011. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
88%
El vagy keseredve, mert nem tudnak nagy összeget adni, biztos ők is el vannak emiatt. A párod vendégsége lehet összehozza a pénzt. De emiatt senkire se lehet haragudni, hogy nem állnak jól anyagilag. Most ők is morogjanak, hogy te az ő zsebükből akarsz profitot.
2011. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:
Nem azert csinaljuk az eskuvot,h gyujtsunk penzt,de nem tudunk egy ijen nagy eskuvot a sajat zsebunkbol ki fizetni,persze h megunnepeljuk azt h ossze hazasodunk,de ha en elmegyek egy eskuvore,akkor nem megyek csak ingyen enni,hanem ugy illik,h segitem a fiatalokat valami kis osszeggel,h tudjanak elindulni az eletben.Ugy latom hiaba tepem itt a szamat,meg egy kis egyutt erzest sem kaphatok,az egesz sztorit elejetol a vegeig,meg nincs lehetosegem leirni.Koszonom a valaszokat,eleg lesz.
2011. júl. 19. 13:54
 8/77 anonim ***** válasza:
70%
kinek van pénze ilyesmire? Hogy gondoljátok ezt?
2011. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
75%

"es nem tudom h mit tegyek,h jo legyen,en nem akartam eskuvot,mert tudtam nincs mire,de a parom miatt muszaly ,es most igy fogok jarni,rosszul esik h ijen csaladom van,h egy ijen jeles napon sem tudjak megallni a helyuket:("


hsz:

-A párod gondolom tudja, hogy nem vagy egy gazdag "parti" Akkor ő miért hív 150 embert?

- Ha a rokonok közül nem tudnak pénzt adni, az miért baj? Az esküvő nem pénzügyi fórum, hogy beteszek ennyit, akkor annyit is várok vissza. Az esküvők 90%-a "veszteséggel" záródik .

- No meg ha már annyira a pénz a középpont, akkor sztem az a 150 rokon bőven kiadja a mérleghiányt.

-

2011. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
23%
hibrid S-class mergám van, tudok kőcsönadni! (de majd visszaadod mert kéne a pénz a téli gumira)
2011. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!