Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki meghallgatna? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meghallgatna? Nagyon el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz az eskuvonk,es par hettel elotte jelentik be tobben is a szuk csaladombol h ne varjak nagy osszeget,mert nem igazan allnak jol mostansag.Nem akarom megjegyezni h pontosan kikrol van szo,mert nem szeretnem ha vissza olvasnak a kerdesem veletlenul:(de nagyon kozeli szemelyek.Mi megteszunk mindent h jol erezzek magukat,h finom legyen a menu,meg h ne szenvedjenek a vendegek hianyt semmiben,elegans egyszeru eskuvo legyen,h ne kelljen szegyenkeznunk h nem volt megfelelo az ellatas,aztan ok meg meg annyi penzt sem tudnak tenni h epp a menut fizessek ki:(((nagyon el vagyok keseredve,mert felek h nagy minusszal jovunk ki,egyszer az eletben csinalunk eskuvot ,es akkor is igy kell jarnom,olyan kicsi reszemrol a csalad,es meg ez a keves kis rokonsag is szegyenbe tesz:(A paromnak sok meghivottja lesz,kb 150,nekem 25szemely,epp a testverek unokatestverek,nem tudom h van e itt olyan ember aki meg tud erteni,es nem tudom h mit tegyek,h jo legyen,en nem akartam eskuvot,mert tudtam nincs mire,de a parom miatt muszaly ,es most igy fogok jarni,rosszul esik h ijen csaladom van,h egy ijen jeles napon sem tudjak megallni a helyuket:(Tudna e valaki tanacsolna valamit,kerlek ne bantsatok,igy is nagyon szomoru vagyok.
2011. júl. 19. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
97%

150 fő a párod részéről?


abből kéne lefaragni..


szűk családi körben házasodni, oszt' csókolom..

2011. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
86%
-abból
2011. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt 13;59
2011. júl. 19. 14:04
 24/77 anonim ***** válasza:
71%

Háttt... engem olyan férfi szeret és én Őt aki sajnos most nem lehet enyém,messziről kell szeretnünk egymást!Mit meg nem adnék ha elvenne,titok kapcsolat a mienk!Én a híd alatt is hozzá mennék egy szál selyemfüggönyben is,és nekem csak az lenne a fontos,hogy a családom lássa :boldog vagyuok.ha nincs pénz ne legyen esküvő,ennyi szerintem.én a Te családod lennék nekem rosszul esne,ennyire a pénzt nézed :(

ja és a párod is kevesebb embert kellett volna meghívnia,és (vagy)jelezni neki:neked több a rokonság,akkor nem kellenne többet segíteniük?olyan mintha szégyelnéd ezt a helyzetet :(

2011. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
73%
Remélem a párod még idejében meggondolja magát, hogy hozzád akar-e menni...Elég fura nőszemély vagy.
2011. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
73%

Hát én a helyedben annak örülnék, hogy van aki ilyen hisztisen is elvesz feleségül, hihetetlen.

Na ezért utálom én az izzadságszagú, pénzt ide lagzikat.

2011. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
77%

Látod, nem hiába született meg az az okos mondás sem, hogy "

Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér".

Hogyha anyagilag gondot jelent, mi a francért hívtok meg majdnem 200 embert?

Aki ilyen hatalmas esküvőt szervez, annak általában jól megy.


Én 50 fős esküvőt is nehezen hoznék most össze, ezért nem is hozok össze. De ha megtehetném, egy fillérrel se számolnék "cserébe". Minden, ami a menyasszonytáncnál összejön "plusz", ajándék.


Csak azok csalódnak, akik erre építenek.


Persze manapság az esküvő is átcsapott pénzszerzési lehetőségbe, kimondva, kimondatlanul.

Ja és:

MUSZÁJ, nem pedig muszály. pff

2011. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
74%

Tudtommal az esküvői meghívás azt jelenti, hogy nem piknikalapon megy, hanem meghívásos alapon. Ha valaki nem tudja bevállalni, akkor inkább ne tartson lagzit, csak egy kis snack-összejövetelt közvetlen a házasságkötés után.

Én nem bántalak, csak racionalizálok.

2011. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
65%

ezért tart a világ ahol tart:minden a pénzről szóóóó.már nincs érzelem:GUSZTUSTALAN

Én nő vagyok,de nincs igazad,nem értelek meg bocs :(

2011. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
63%
nem kell 200 fős esküvő és kész.
2011. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!