Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet azt kérni a meghívottakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azt kérni a meghívottaktól, hogy ne hozzák el a nagyon pici (3 év alatti) gyerekeiket a lagziba? Hogyan lehetne ezt nem bántó módon közölni?

Figyelt kérdés

Ha mindenki hozná az összes gyerekét kb. 40 gyerek lenne.

Nem szeretnénk, ha mindenki hazamenne éjfélkor a gyerekek miatt.


2011. ápr. 5. 19:03
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
70%

kétélű a dolog, bár azt fel nem fogom, hogy mit rinyál minden szülő, hogy a 3 éves gyerekére egy éjszakát a nagymama vigyázzon. nem falja fel. ezért van ennyi életképtelen, önállótlan gyerek, mert 3 évesen úgy bánnak vele, mint egy 6 hónapos csecsemővel. vicces.

én nem vinnék kisgyereket, mert senkinek sem jó(főleg a gyereknek nem), hogy rángatva van, hangzavar van, elfárad, ilyesmi. tök ciki az egyetlen embernek lenni, aki az igen alatt rohan ki a templomból, mert üvölt a gyerek vagy pisilnie kell.

én is szültem, de vannak felnőtt programok és gyerekprogramok és ezt megtanultam szeparálni. nem hal bele, ha néha a hagy szüleivel van, minket is ők neveltek fel.

ilyen pihenőt meg tök felesleges intézni, ennyire idegen helyen úgysem alszanak el, a szülők úgysem hagyják őket ott aludni még ha rendeltek felügyeletet akkor sem.

törődj bele, hogy aki kisgyermekes az úgyis hazamegy előbb és büszke, hogy de jó szülő, még akkor is, ha nulla a szociális élete. amúgy mielőtt letámadnának, jó gyerekeket neveltem így is.

2011. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
57%
nem értem, miért lenne illetlenség közölni, hogy gyerekmentes a program. nem tudom, az esküvőt is beleérted-e, vagy tényleg csak a kajálást utána, de az esküvőn semmiképpen ne legyen gyerek (egyrészt ne ordítson bele életed legérzelmesebb pillanataiba a kétéves Pistike, hogy „ANYA, PISILNI KELL!”, másrészt nekik is rohadt unalmas, én voltam 5 évesen esküvőn és nagyon untam), a lagzin a gyerekmegőrzős megoldás elmegy, de nem értem, hogy lehet olyan szülő, aki pár órára nem bír leszakadni a gyerekéről, ez a gyerek 18 éves koráig rajta akar lógni? minden normális családban van valaki, akit meg lehet kérni, hogy arra a fél napra bébiszitterkedjen. az ilyen „le nem szállok a gyerekemről” szülők nevelnek olyat, mint az unokatesóm, akit még egyetemista korában is kb. hetente kétszer meglátogatott az anyja, és a srác tizenévesen se mert egyedül ott aludni még a nagyszüleinknél se...
2011. okt. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kérd tőlük, a normálisabbja úgysem fogja elvinni a pici gyerekét egy ilyen helyre.
2011. okt. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Figyi,ez végül is a Ti napotok,szóval nyugodtan megmondhatod nekik,de akkor mindenkinek.
2011. okt. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudj, de biztosan nem mennék el egy olyan kollégám esküvőjére, aki közli, nem vihetem a gyerekem.

Eszembe nem jutna vinni,

de egy ilyen kérés mérhetetlenül sértő.

2011. okt. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Végül is arra jutottunk, hogy lesz gyerekmegőrző és a kollégáknak szóló meghívó úgy lesz címezve, hogy XY és neje (vagy párja). Ez így nem hinném, hogy sértő.

2011. okt. 4. 10:15
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy egy kolléga miért vinné a hozzátartozóját, pláne a kisgyerekét - vagy én gondolom rosszul? A munkatársak esküvőkön egy csoportban, partner nélkül szoktak megjelenni. Én legalábbis csak ilyennel találkoztam eddig. Igaz, általában a munkatársak csak a szertartás(ok)ra voltak meghívva. Ha a vacsorára/bulira is jön, akkor már baráti a viszony, de ez feltételezi azt, hogy ismered a partnerét is. Felénk ez a természetes, de persze ahány ház...
2011. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

Jó megoldást találtatok !


Majd nézz be a baba kérdésekhez, ott a 90% azt vallja, hogy hetente 1x leadja a nagyihoz aludni az 1 éves gyerekét már.

Az ember mulatni megy az esküvőre és titeket ünnepelni, én sem vinném el a 1,5 éves fiamat, egy estét természetesen kibír a nagymamánál. Ha vinném abból tuti az lenne, hogy nem bírja az utazást, templomból ki, házasságkötőbe be, pezsizés, csöndben kell maradni... én meg kinn játszanék a kicsivel, a helyett, hogy normálisan részt vennék az esküvőn.

2011. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
41%

Nem olvastam el az összes választ, de ha jóbarátom esküvőjére mennék, és normálisan megkérne ilyesmire, én nem sértődnék meg ezen, megkérném anyukámat, hogy vigyázzon a gyerekemre, ha nem tud, valaki mást, és hajrá! Egyetlen egy délutánba és estébe aztán marhára nem hal bele a gyerek, ha valaki más vigyáz rá...

Sőt, én úgy is jártam, hogy anya jóbarátja meghívta az esküvőjére őt, viszont mi öcsémmel nem mehettünk, pedig már kamaszkorban voltunk, de kérték, hogy gyerekeket lehetőleg ne. Ennyi. Normálisan közölve, meg lehet ezt érteni szerintem.

20L

2011. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy biztosítsatok helyet, és embert aki figyel a gyerekekre, vagy semmi. Azaz ilyet ne kérj, mert sajnos az emberek sértődősek, és nem akarod, hogy emiatt ne menjenek az esküvődre. Melyik a jobb, ha nem mennek, mert besértődtek, vagy ha mennek, de hamarabb hazamennek ? Örülj, hogy elmennek, ne akard megszabni azt hogyan teszik, és mikor mennek haza. Így mindenkninek jó lehet. Te esküvőd te esküvőd, de azért másokat is figyelembe kell venni, ne ess bele a túl önzőségbe, mert eltávolodhatnak tőled.
2011. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!