Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet azt kérni a meghívottakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azt kérni a meghívottaktól, hogy ne hozzák el a nagyon pici (3 év alatti) gyerekeiket a lagziba? Hogyan lehetne ezt nem bántó módon közölni?

Figyelt kérdés

Ha mindenki hozná az összes gyerekét kb. 40 gyerek lenne.

Nem szeretnénk, ha mindenki hazamenne éjfélkor a gyerekek miatt.


2011. ápr. 5. 19:03
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%

jah és akinél családos meghívó lesz, arra még rá lehet írni, hogy a kicsiket játszóház, kiságy várja (már ha a gy.megörző mellett döntesz)


uccsó voltam

2011. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk a 2 és 4 éves keresztlányaim bírták a legjobban az éjszakát, hajnal fél 4-kor még a lufikat kergették.
2011. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem illik ilyet kérni, más kérdés,hogy ha tudom kire bízni, én sem vinném el. Vagy nagyon nem menne máshogy, elvinném, húznám az időt, amíg nagyon nem álmos és akkor hazamennénk.

Én soha nem értettem, hogy miért a templomba cígölni a pár hónapos babákat, ha lenne kire hagyni. Miért,hogy megijedjen az első hangosabb orgonaszótól és végig üvöltse az egészet. Sokszor tényleg mutogatni hozzák magukkal! Aztán meg kínosan rohangálhat ki a templom elég anyuka a babával.

Az is ciki, ha a felének szólsz, másiknak megengeded. Gondolok itt arra,hogy a rokonok barátok hozhatják, kollégák nem. Tényleg annyi a megoldás,hogy próbáljatok valami játszószobát biztosítani. Jó ötlet (barátnőmék csinálták), hogy megkérték a gyerekes vendégeket, hogy egy játékot hozzanak magukkal. Így lett sok játék, amivel bárki játszhatott!

2011. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
84%

Akinek kisgyereke van, és le tudja passzolni a kicsit: a)9kor lelép mert hiányolja a gyerekét. b)marad reggelig, és jól érzi magát.

És akkor arról beszéltünk, hogy a gyerek nem anyatejes, és vagy elfogadja a cumisüveget, illetve elvan mással.

A többiek meg vakaródzhatnak. Tudom a te nagy napod, meg minden, de a vendégeid is emberek, és a gyerekeik is, nem tárgyak.

Én pl nem tudnék elmenni, mert szoptatok, a kicsi nem fogadja el a cumit. Ha emgem hívsz, az utánfutóm is hívod, és nagyon megbántódnék, ha azt olvasnám a meghívómban Ő nem jöhet, amúgy sem mennék, de így a "sok boldogságot, és köszi a meghívást, de nem tudok elmenni" telefont is lenyelném.


A mi templomi esküvőnk után lesz a lagzink, és a vendégek számába benne vannak a család gyermekei, koruktól függetlenül, és úgy néztem időpontot, hogy a lagzinak 10kor vége. És lesz bébicsősz, gyerek asztal, nekik játék.

2011. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
78%
Miért önző dolog az ifjú pár részéről, ha nem szeretnék, hogy a kisgyerekek a boldogító igenek közben ordítsanak/rohangáljanak/beszélgessenek a hátuk mögött? Voltam pár esküvőn már, de szinte mindegyik szertartáson beleordított egy gyerek a közepébe. Ez sajnos pont a vendégek részéről önző dolog: ez nem az ő napjuk, nem a gyerekeiké, hanem azé a páré, akinek az egybekelését ünneplik!
2011. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
64%
Hát igen,érdekes kérdés...ebből a jó pár válaszolóból láthatod,hogy mennyire eltérnek a vélemények...Mindenkinek úgysem tudsz a kedvére tenni,ez a Ti napotok és a picik meg az Ő gyermekeik,szerintem bízd rájuk a döntést,nem olyan biztos az,hogy te hajnali 4-kor még annyira kívánni fogod a vendégek társaságát és így azt is elkerülheted,hogy valakit vérig sérts.
2011. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim válasza:
86%
Nem értem mért írja mindenki hogy hova tennék a gyereket biztos lenne mindenkinek egy segítőkész barát,barátnő,nagyszülő,nagynéni,aki egy estére vigyázna a gyerekekre...én sem biztos hogy örülnék az esküvömön 40 gyereknek,folyton rájuk figyelni meg minden,pár kis gyerek oké,de ha már tul sokan vannak, a szülök rájuk koncentrálnának folytunk....
2011. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
34%

Az a szerencse, hogy nálunk nincs ilyen kicsi gyerek.

Hozzám a lábát nem tehetné be.

2011. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
86%

"A családtagok és a barátok értünk jönnek el, természetes, hogy a családom családtagjai az én családom is, így hát őket meghívom.

A kollégák, távolabbi rokonok családját lehet, hogy nem is ismerem, vagy sosem találkoztam a gyerekeikkel."


Ez a megjegyzésed számomra kicsit diszkriminatív....

Nem igazán értem, ha az az igaz, amit írsz, hogy nem szeretnéd, hogy a kisgyerekesek korán hazamenjenek, mert a gyerek nem bírja a lagzit, akkor ez a mondatod sehogy sem áll a lábán. Én a megjegyzésedből egyértelműen azt olvasom ki, hogy te más okok miatt nem akarod meghívni a távolabbi ismerősök, barátok, kollégák gyerekeit, nem azért, mert attól tartasz, elmennek előbb. Talán spórolásból vagy mert nem ismered őket, nem tudom....? Egy nagy esküvőn bizony előfordul, hogy a pár egyik-másik tagja nem ismer mindenkit.... Szóval. Az én javaslatom, vagy hagyd a barátokat, kollégákat, nem kell meghívni vagy ha meghívod, akkor bízd rájuk, hogy elviszik-e a gyerekeiket vagy sem. Mert ez így bunkó viselkedés, főként ha a kolléga látja majd, hogy másnak ott van a gyereke, az övére meg azt mondtad, ne hozza.

2011. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
46%

miért ne vihatnék el a kisgyerekeket?

én emlékszem, vittek 3 évesen lagziba, és elég sok kisgyerek volt, nálam is kisebbek.

mamámék azt mondták, hogy eljátszottunk egymással, végigkóstoltuk a sütiket, és volt egy szoba 2-3 nagy ággyal, ahova lefektettek minket egymás mellé úgy 10 körül, mikor már kifáradtunk.

de nekem annyi maradt meg, hogy élveztem.

szerintem biztosítsatok inkább egy szobát ágyakkal a gyerekeknek ha elfáradnak, ilyen egyszerű.

abból úgyis csak sértődés lenne, ha a kicsik nem mehetnének...sokan vagy el se jönnének mert nem tudnák/akarnák kire hagyni, vagy ha el is jönnének, csak az esküvőre, és 1-2 órára, hamar hazamennének...

úgy meg legalább ha lenne egy biztos hely a kicsiknek, maradnának...

2011. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!