Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet azt kérni a meghívottakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azt kérni a meghívottaktól, hogy ne hozzák el a nagyon pici (3 év alatti) gyerekeiket a lagziba? Hogyan lehetne ezt nem bántó módon közölni?

Figyelt kérdés

Ha mindenki hozná az összes gyerekét kb. 40 gyerek lenne.

Nem szeretnénk, ha mindenki hazamenne éjfélkor a gyerekek miatt.


2011. ápr. 5. 19:03
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Vagy csupán udvariasságból, ha már egyszer meghívtad. Engem is most hívtak meg, akkor lesz a fiam 8 hónapos így a lagzira nem megyek, a szertartásra igen, de baba nélkül.

Nem tudom.

Végül ez a te esküvőd, azt írsz a meghívóra amit akarsz. Ha valaki besértődik hát tegye. Nem lehet mindenki lelkét óvni, ahogy olvasom nem minden szülő akadna ki ezen úgyhogy sztem ne aggódj.

2011. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
54%

20.48-as vagyok.

Azt írod, hogy a családtagok és a közeli barárok természetes, hogy hozhatják a gyerekeiket. Ők nem zavarnak, ha korán elmennek? Csak a kollegák? Vagy róluk tudod, hogy maradnak éjjelig a pici gyerekekkel?

Nem kötözködésből kérdezem, tényleg érdekel a logika ebben a gondolatmenetben, csak az írás miatt nem érződik a hangsúly. :)

2011. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Hát nem tudom... udvariasságból nem megyek el egy esküvőre, amire különben nincs kedvem. Udvariasságból egy lapot küldök!

2011. ápr. 5. 22:21
 34/60 A kérdező kommentje:

A családtagok és a barátok értünk jönnek el, természetes, hogy a családom családtagjai az én családom is, így hát őket meghívom.

A kollégák, távolabbi rokonok családját lehet, hogy nem is ismerem, vagy sosem találkoztam a gyerekeikkel.

2011. ápr. 5. 22:24
 35/60 anonim ***** válasza:
80%

Csak egy megjegyzés az előző szavaidhoz: tapasztalatom szerint sokan nem a pár kedvéért mennek el egy lagziba. Van,aki csak udvariasságból,mert nem illik a meghívást visszautasítani,de van olyan is,aki szeret bulizni.

A nagy lagzi többnyire nem az ifjú párról,hanem az evés-ivásról szól. A rokonok többsége pedig azért,hogy találkozhassanak egymással. Erre a lagzi igen jó alkalom.

2011. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%

nincs még gyerekem, de tudom, hogy egy ennyi idős kicsit nagyon megvisel, ha egész nap sok ember közt van, elfárad, nyűgös lesz.

külön kérés sem kéne, nem vinném. anyumra, vagy valamelyik jó barátnőmre bíznám.

persze, ettől függetlenül még szeretheti az ember a gyerekét, de a bölcsibe is elviszi napi 8 órára, azt is túléli mindenki.


pláne egy esküvő. ott a buli és a felszabadultság a lényeg, nem pedig az, hogy a gyereked miatt aggódj, hogy miért sír, pelenkát cserélj, megetesd, stb.

ha pedig egy olyan személyre bízod, aki pl. az édesanyád, akkor tudod, h jó helyen van, normálisan meg van etetve, tisztába téve, elaltatva. neki is jobb, és neked is.


jöhet a lepontozás, lehurrogás. pont nem az a szeretet manifesztációja, ha elcipeled a babádat egy olyan programra, ami nem neki való.

2011. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
14%
Oké, de náluk nem zavar, hogy elmennek korán?
2011. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
31%
Ezt nem értem én se hogy a rokonok nem baj ha idő előtt haza mennek a gyerek miatt? vagy azt tételezed hogy ők "jobban" szeretnek és maradnak inkább, egyébként ez a kérdés úgy fura ahogy van. Ja és ez nagyban függ a buli hangulatától mi voltunk már olyan esküvőn ahol maradtunk volna még nagyon szívesen, de elrabolták a menyasszonyt 11 körül és 1 óráig vártuk hogy mikor jönnek vissza, na meguntuk és hazamentünk éjfélkor és még gyerek sem volt..
2011. ápr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
35%
Ez a mondat tetszik a legjobban: nincs még gyerekem de tudom hogy egy ennyi idős gyereket nagyon megvisel..te még nem láttál olyan 2-3 évest aki egész nap úgy pörög, hogy te alig bírod mellette szuflával, pl. az én 2 éves lányom imádná a nyüzsit, a zenét stb. nem minden kisgyerek fáradékony-hisztis..
2011. ápr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
85%

akinél nem akarod, hogy családostul, gyerekestül menjen, annak olyan meghívót kell adni. pl.:

Szeretettel meghívlak Téged életem legszebb napjára...

Szeretettel meghívlak Téged és Párodat Életem....

Szeretettel meghívlak Téged és családodat...


sztem ez a legegyszerűbb megoldás:)


csak kérj mindenkitől visszajelzést, hogy akkor hányan jönnek. mert ha ráírod, h téged és párodat, de a párja nem akar, akkor lehet, hogy csak egyedül menne. nah, érted, mire gondolok:)

2011. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!