Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet azt kérni a meghívottakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azt kérni a meghívottaktól, hogy ne hozzák el a nagyon pici (3 év alatti) gyerekeiket a lagziba? Hogyan lehetne ezt nem bántó módon közölni?

Figyelt kérdés

Ha mindenki hozná az összes gyerekét kb. 40 gyerek lenne.

Nem szeretnénk, ha mindenki hazamenne éjfélkor a gyerekek miatt.


2011. ápr. 5. 19:03
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Hova tennék a gyerekeiket? Akinek kicsi gyereke van,az nem szeret hosszabb időre távol lenni tőlük.

Inkább biztosítsatok olyan helyiséget,ahol letudják fektetni a gyerekeket,játszani tudjanak,és van aki felügyel rájuk.

Vagy ne csapjatok akkora lakodalmat.

2011. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
80%
ha nem is vinnék el a gyerekeket, úgy húznának el a lagziról, mint a pinty, mert hiányoznának nekik. Legalább is akiket én ismerek így cselekednének. Legyen egy helyiség, ahol el alhatnak. Jajj mennyit aludtam én is lagziban kempingágyon kiskoromban, sok más gyerekkel együtt:)
2011. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
30%
Persze, vigyék a nagyszülőkhöz!
2011. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
64%
Gondolj már bele, ha neked lenne pici babád, aki max. 3 éves. Mit tennél: elmennél a lagziba, de ki lesz a kicsivel, vagy maradnál vele otthon? Így is kérdéses, hogy a kisgyerekesek bevállalják e a lagzitokat. Bár ha felügyelettel biztosítva van egy alvós hely és egy hely, ahol játszani tudnak, akkor is mikor már a pindurkák alszanak, akkor még talán elgondolkoznak rajta. Viszont ha ez nincs már kérdéses, így meg ahogyan te akarod jó ha 10-ből 1 bevállalja, és lemegy.
2011. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
72%
második vagyok! Bocsi, de megmutattam a kérdést szüleimnek, hogy mi a véleményük, és kapásból azt mondták mindketten, hogy agyon nem értékelnék, ha valaki ilyet kérne tőlük. "A mi gyerekük, mi döntünk, vagy megy ő is vagy mi sem, nehogy már" csak idéztem:P
2011. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
74%

40 gyerek? Hú mekkora a rokonságod, hogy ilyen sok 3 év alatti gyerek van?

Nálunk 5 kisgyerek volt összesen a 100 főből...

Na de mindegy, mégis hová tegye mindenki a gyerekét?

Van akinek tud vigyázni rá nagyi, barát stb., de ettől még hidd el ugyanúgy hamar lelépnének a szülők, mert attól még hogy rábízták valaki másra, nem biztos, hogy ott tudják/akarják hagyni egész estére...

Amúgy meg mondd meg nekik mit akarsz, legfeljebb nem fognak a szülők sem elmenni a lagziba és akkor már nem is lesz aki maradjon éjfélig se. :)

2011. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
60%

Ez sértő lenne, a gyerek nem tárgy, hanem egy szeretett ember.

Én a lányom nélkül el sem mennék.

2011. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
79%
Akinek kicsi gyereke van és azt kérnéd tőle, hogy ne vigyék magukkal, lehet el se mennének, mert nem tudják a gyereket hol hagyni. Valaki írt a nagyszülőket. Na most nem mindegyik három év alatti gyerekkel könnyű este. Nehezen lehet elaltatni, hisztiznek és a szülőtől jobban megnyugodnak. Én igy gondolom. Egy gyerekes szülő már nem tud annyira bulizni.
2011. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
81%

Biztos nem hagynám otthon a gyerekem.

Egyébként mi fogadtunk fel két vigyázót (20 gyerek mellé), és mindannyiuknak biztosítottunk ágyat :) igaz, nekünk 400 fős esküvőnk volt, onnan volt ennyi gyerek :D

2011. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
79%

Kérni lehet, de nem biztos hogy tudják teljesíteni.Mi van ha nem tudják senkire sem bízni.

És ha téged hívnak így meg egy lagziba majd ha már lesz gyereked???

Ha nekem mondanák ezt akkor rábíznám őket a mamára de 1-2 óra körül úgy is hazajönnék hozzájuk.

2 kisfiú anyukája

2011. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!