Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet azt kérni a meghívottakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azt kérni a meghívottaktól, hogy ne hozzák el a nagyon pici (3 év alatti) gyerekeiket a lagziba? Hogyan lehetne ezt nem bántó módon közölni?

Figyelt kérdés

Ha mindenki hozná az összes gyerekét kb. 40 gyerek lenne.

Nem szeretnénk, ha mindenki hazamenne éjfélkor a gyerekek miatt.


2011. ápr. 5. 19:03
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
50%
Minket meg se kértek, úgy se vittük. Nagyinál elvolt, de mi szándékosan nem akartunk ezzel kellemetlenséget okozni. Mi is korábban eljöttünk, mentünk anyóshoz a gyerekért aztán haza. Szerintem ez így normális.
2011. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
87%

Én a meghívóhoz mellékelném, hogy mivel éjszakába nyúló felnőtt mulatságot terveztek, aki nem tudja máshogy megoldani a kisgyermekek vigyázását, szükség esetén lehetőséget biztosítotok számukra is a lagzi alatti pihenésre, 1-2 vigyázóval, matracokkal (ahogy előttem is írták), és kérjétek őket, hogy az esküvő előtt x idővel jelezzék, hány pindur főre számítsatok!


Persze az csak a magán véleményem, ha én mennék lagziba, én a 2,5 évesemet zokszó nélkül a nagyiékra hagynám, hogy nyugalomban alhasson éjjel, minthogy idegen nénik altassák, és hajnal 4-5-kor felkeltsem, ha haza már akarok menni.

2011. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
44%

Amit te szeretnél kérni a szülőktől az önzés lenne nem gondolod?

Ezzel max azt érnéd el hogy alapból el sem mennek!:S

2011. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
73%
Mi tavaly voltunk lagziban, a hugoméban.2,5 éves volt a kisfiam,kb 5-6 3 év körüli gyerek volt. Ugye az egész család ott volt,ezért a párom 1 órakkor hazament a gyerkőccel,én maradtam 4-ig, de ha nem a hugom lett volna,én is mentem volna haza. A többi kicsit is 11-12 között elvitték a nagyszülők,de a szülők így is max 2-ig maradtak.
2011. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
54%
Ezt szerintem nem lehet közölni úgy hogy ne legyen bántó, nekem 2 éves a kislányom, én nélküle nem mennék lagziba de csak azért mert tudom hogy nagyon élvezné a tánci-táncit:) úgyhogy ha ezt kérnék tőlem el sem mennék.
2011. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
72%
Hát elég bántó lenne. De ha ezzel az lenne a cél, hogy ne menjenek el éjfél előtt akkor még értelme se lenne. Akkor még korábban elmennének szerintem mintha a gyerek is ott lenne. Mert mindenki sietne haza a gyerekéhez.
2011. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
51%
Ja, és ha tőlem ilyet kérnének én el sem mennék. Utolsó voltam.
2011. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
62%

Nem egészen értem, mi keresnivalója van egy 3 év alatti gyereknek egy lagzin. Egy szülőnek azt kéne nézni, mi a jó a gyereknek, ami az, hogy este lefektetik aludni.

Ezt megteheti a szülő is, és utána megy a lagziba, a gyerekre vigyázhat valaki éjjel, úgyis alszik.

Aki pedig még szoptat, az maradjon otthon. Pont.

2011. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
60%

szerintem kérdezd meg a kisgyerekesektől, hogy meg tudják-e oldani, hogy a picit esetleg este elvigyék a nagyszülőkhöz, vagy igényt tartanának egy külön kis helyiségre, ahol le lehet tenni őket aludni. meg lehet kérdezni, hogy nekik hogy lenne jobb, de mindenképp azt feltételezd, hogy vinni akarják!

pl:

'meg tudjátok oldani, hogy hol alszik a pici, vagy hova viszitek, ha elfárad?'

ezzel kapásból azt feltételezed, hogy viszik magukkal, és ha az a válasz, hogy még nem tudják, kérdezd meg, hogy ha esetleg lenne egy külön terem, ahol lehet aludni, játszani, odavinnék-e? persze felügyelettel.


így két legyet ütsz egy csapásra:D először megtudod, megoldható-e a pici esti elhelyezése, ha nem, 'gyerekmegörzőre' van-e igény, plusz ha el se akarták vinni, azt ott kapásból megtudod:D

2011. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

Mielőtt megköveznétek:D

Nem a rokonokra, meg a közeli barátokra gondoltam (természetes, hogy ők családostul vannak meghívva), hanem a kollégákra, távolabbi rokonokra (akikhez szülők ragaszkodnak).

Másrészt nekünk is van gyerkőcünk, de eszembe nem jutna elvinni egy ihaj-csuhaj lagziba.

2011. ápr. 5. 19:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!